HaberlerSamsun HaberleriİYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu

İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, Kavak, Vezirköprü, Bafra, Alaçam, Terme ve Çarşamba ilçe başkanlarının atamalarını gerçekleştirdi.

İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu

İyi Parti Samsun Kurucu İl Başkanı olarak Ömer Süslü’nün atanmasının üzerine ilçeler de netlik kazanmaya başladı. Başkan Süslü, Kavak, Vezirköprü, Bafra, Alaçam, Terme ve Çarşamba ilçelerinin başkanlarını belirledi. Kavak'a Dursun Sercan, Vezirköprü'ye Salih Gürbüz, Bafra'ya Zafer Bektaş, Alaçam'a Ersin Kıcır, Terme'ye Oğuz Pamuk ve Çarşamba'ya Rahman Çağrı Kılıç başkan olarak atandı.

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Diğer ilçelerin de atamalarının en kısa zamanda yapılacağını belirten Başkan Süslü, atanan ilçe başkanlarına yeni görevlerinde başarı diledi. Siyasetin merkezinde ciddi anlamda bir boşalmanın söz konusu olduğunu belirten aktaran Süslü, "Biz siyasetin merkezinde yer alarak, buradaki açıklığı kapamak istiyoruz. Türk bayrağının altında yaşamaktan gurur duyan, ‘Ne mutlu Türküm diyene’ demekten gocunmayan ve bundan çekinmeyen bir toplumu ötekileştirmeden, mezhebi, dini, ırkı ne olursa olsun Türk olmaktan gurur duyan bir toplumu buluşturmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}