HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da istifa yok kongre var

Samsunspor'da istifa yok kongre var - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetiminin yaklaşan transfer dönemi, acil ödemeler ve kulübün de şartlarını düşünerek istifa etmekten vazgeçtiği ancak ilerleyen dönem için olağanüstü genel kurul kararı alınabileceği öğrenildi.

Samsunspor'da istifa yok kongre var

VAZGEÇİRİLDİ

Deplasmanda İstanbulspor'la 1-1 berabere kalan Samsunspor'da maçın ardından taraftarlar yönetimi istifaya davet etmişti. Bu esnada taraftarların hep bir ağızdan, yönetimi aşağılayıcı tezahüratlarına oldukça içerlenen Başkan Erkurt Tutu'nun da istifa kararı aldığı iddia edilmişti. Ancak ardından yönetimindeki üst düzey isimlerle bir araya gelen Tutu'nun ikna edildiği ve istifadan vazgeçirildiği öğrenildi.

TOPLANACAKLAR

Yaklaşan transfer dönemi, acil ödemeler, gidecek ve gelecek oyuncuları da göz önünde bulunduran yönetimin şimdilik istifayı düşünmediği ancak yakın zamanda olağanüstü genel kurul kararı alabileceği öğrenildi. Şehir dışında bulunan Başkan Erkurt Tutu'nun bugün veya yarın Samsun'a gelecek yönetim kuruluyla bir araya geleceği ifade edildi. Bu toplantının ardından daha net kararlar çıkacak.

SIRADAKİ HABER
}