HaberlerHakkari Haberleri3 Aralık Dünya Engeliler Günü

3 Aralık Dünya Engeliler Günü - Hakkari Haberleri

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğü 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, nedeniyle engellilerle kahvaltıda bir araya geldi.

3 Aralık Dünya Engeliler Günü

Bir pastanede verilen kahvaltıya VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İsmail Özdemir, VEPSAŞ İl Müdürü Salih Eroğuz, Hakkari Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin, Sümbül Engelliler Kulüp Başkanı İlhan Ertuş, İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Cahit Mollaosmanoğlu katıldı. VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İsmail Özdemir, herkesin engellilere sahip çıktığını belirterek, kurum olarak ta her zaman engellilerin yanında olduklarını ifade ederek 3 Aralık Dünya Engeliler Gününü kutladı.
Hakkari Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin ve beraberindeki dernek başkanları ise, böyle bir günde kendilerini hatırlayarak kahvaltı programı düzenleyen VEDAŞ yetkililerine teşekkür ederek, VEDAŞ'ın engellilere yüzdelik elektrik indirimi uygulaması gerektiğini söyledi. Özellikle son iki yıldır başarı gösteren tekerlekli sandalye basket takımının başarılarında da değinen Keskin, takımın yoluna emin adamlarla devam ettiğini belirterek bu hafta içerisinde engelli koordinasyon merkezi binasına geçeceği müjdesini de verdi. Bazı sitemlerini de dile getiren Başkan Keskin, 'Dışarıdan gelip piyasada sandalye alacağız diye para toplayanlar var. Bunlar bizi temsil etmiyor. Ayrıca yeni bu işe sahiplenmeye çalışanların ve rant peşinde olanlar bizi temsil etmiyor' dedi.

3 Aralık Dünya Engeliler Günü

SIRADAKİ HABER
}