Şimdi altın bekliyoruz

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, U23 Dünya güreş şampiyonası serbest stilde bronz madalya kazanan milli güreşçi Sedat Özdemir'i baba evinde ziyaret etti. Serdar'ı kutlayan Milletvekili Kurt, şimdi de altın madalya beklediklerini söyledi.

Şimdi altın bekliyoruz

HEPİMİZ GURURLANDIK

Polonya’da düzenlenen U23 Dünya güreş şampiyonası serbest stilde bronz madalya kazanan milli güreşçi Sedat Özdemir’i, Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, evinde ziyaret etti. Yaşar Doğu’nun memleketi olan Kavak’ta spora ve özellikle güreşe ayrı bir önem verildiğini belirten Milletvekili Kurt, “Sedat Özdemir kardeşimiz serbest stilde bronz madalya kazandığı Polonya’da bayrağımızı dalgalandırarak hepimizin göğsünü kabarttı. Kardeşimi yürekten tebrik ediyorum, bir sonraki yarışmada kendisinden altın madalya bekliyoruz"dedi.

KAVAK GÜREŞİN BAŞKENTİ

Kurt ayrıca, "Kavak güreşin başkenti sayılabilecek nice büyük pehlivanlar, güreşçiler yetiştirmiş bir memleket. Biz bölge milletvekili ve bir Kavak’lı hemşehrisi olarak Sedat kardeşimize ve tüm sporculara desteğimiz sürecek. Burada Sedat’ı karşılayan ona kucak açan yüzlerce hemşehrisini de kutluyorum, bu sevinci paylaştıkları için teşekkür ediyorum"dedi. Programa Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak İlçe Emniyet Müdür Vekili Berkan Çolak, Kavak İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Hüsnü Mete Ergin ve çok sayıda Kavaklı vatandaş katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

1 Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

2 Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

Ufuk Budak Almanya'da

3 Ufuk Budak Almanya'da

Samsunspor'da personele 1 ay maaş

4 Samsunspor'da personele 1 ay maaş

 İlkel ulaşım Meclis'te

5 İlkel ulaşım Meclis'te

Samsunspor'da çekiliş tarihi 30 Haziran

6 Samsunspor'da çekiliş tarihi 30 Haziran

Samsun'da Demet öğretmene vefa

7 Samsun'da Demet öğretmene vefa

Çalınacak şeyler...

8 Çalınacak şeyler...

Gözler Beşir'de

9 Gözler Beşir'de

Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda

10 Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda


SIRADAKİ HABER