Kocaeli haber: Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise'si tanıtıldı

Kocaeli haber: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak eğitim verecek olan Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise'nin tanıtım programı yapıldı.

Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise'si tanıtıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na bağlı olarak lise öğrencilerine ücretsiz eğitim hizmeti veren Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise'nin tanıtım programı gerçekleştirildi. Nobel Kimya ödülü sahibi Aziz Sancar'ın adını taşıyan Gölcük Akademi Lise'nin tanıtım programına katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 'İnşallah buradan daha birçok Aziz Sancar'lar yetişecek ve onlar da, ülkemizin daha ileriye gitmesini sağlayacaklar' dedi.
Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise'nin tanıtım programına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun yanı sıra, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Büyükşehir Belediyesi bürokratları, öğrenciler ve Gölcüklüler katıldı.
Program, Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı Gölcük Aziz Sancar Akademi Lisesinin önünde verdiği konser ile başladı.
Tanıtım programında son konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, 'Geleceğimiz, enerji kaynağımız ve yarınlarımızı emanet edeceğimiz olan gençlerdir. Bilgili, donanımlı, ahlaklı, imanlı bir nesle; ekmek ve sudan, havadan daha fazla ihtiyacımız olduğuna inanmalıyız' dedi.
Türkiye'nin daha da güçlü olması için yarınlarını güçlendirmesi gerektiğine işaret eden ve bunun ancak gençlerin iyi yetiştirilmesi ile mümkün olabileceğini kaydeden Başkan Karaosmanoğlu, 'Bu Akademi Liseleri onun için açıyoruz. Bu eğitim kurumlarında Aziz Sancar'ların sayısını arttıracağız. İnşallah buradan daha birçok Aziz Sancar'lar yetişecek ve onlar da, ülkemizin daha ileriye gitmesini sağlayacaklar' şeklinde konuştu.
'Gençlerimiz öz güvenle geleceğe umutla bakacaklar' diyen Başkan Karaosmanoğlu, 'Dava insanı olacaklar. Ülkesini bayrağın, milletini tarihini seven tarihiyle yoğrulan gençlik bizim garantimizdir. Rabbim gençlerimizi iyi yetiştirmeyi bize nasip etsin' ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların tamamlanmasının ardından protokol üyeleri Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise'de incelemelerde bulundu. Eğitmen ve yöneticilere başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Karaosmanoğlu tanıtım programı nedeniyle Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise içinde Kılavuz Gençlik çalışmalarını anlatan fotoğraf sergisini de gezdi.

Gölcük Aziz Sancar Akademi Lise’si tanıtıldıEN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

4 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

5 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Hizmet yoksa oy da yok

6 Hizmet yoksa oy da yok

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

7 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

8 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

9 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!


SIRADAKİ HABER