HaberlerLevent Ertürk dostlarını ağırladı

Levent Ertürk dostlarını ağırladı

Ertürk Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ertürk, bünyelerinde hizmete giren Cihangir Restorant'ın 3. şubesinde dostlarını ağırladı.

Levent Ertürk dostlarını ağırladı

Ertürk Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Atakum Belediye Meclis Üyesi Levent Ertürk, dostlarını sahibi olduğu Cihangir Restorant'ta ağırladı. Yemek sonrasında bir konuşma yapan Ertürk, Atakum Belediye başkanı İshak Taşçı ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy’un il dışında olmaları nedeniyle programlarına katılamadıklarını belirterek, selamlarını iletti.

EN ÖNEMLİSİ BİRLİK

Dostlarla bir arada olmaya önem verdiğini belirten Ertürk, "’Aslen Artvinliyiz ama 17 yıldır Samsun’dayız. Artık biz de Samsunluyuz ve Atakumluyuz. 2014 yılı yerel seçimlerinde siz değerli seçmenlerimizin teveccühü ile AK Parti Atakum Belediyesi meclis üyeliğine aday olmuş ve seçilmiştik. Ve bugüne kadar da gücümüzün yettiği kadarıyla bütün teşkilat olarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Durum böyle olunca evimizde iş yerimizde cami cemaati ile bir araya geliyoruz. Hastalığımızda, sağlığımızda, sevincimizde, üzüntümüzde hep beraber olduk ve bugünlerde en önemli şey birlik ve beraberlik içinde olmamızdır’’ dedi.

SIRADAKİ HABER
}