Ankara haber: Başkan Ercan, şehit ailelerini ve gazileri yalnız bırakmadı

Ankara haber: Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, 'Biz Sincan Belediyesi ve Sincanlılar olarak darbe teşebbüsünün ilk dakikasından itibaren sokaklarda ve meydanlardaydık. Sincan içinden de hem şehitlerimiz hem gazilerimiz var. Bizler şehit ailelerimizi ve gazilerimizi yalnız bırakmayacağız' dedi.

Başkan Ercan, şehit ailelerini ve gazileri yalnız bırakmadı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) çatı kadrosunun yargılanmasına Sincan Cezaevi Yerleşkesinde devam edildi. Hain darbe girişiminden sorumlu sanıkların yargılandığı davayı şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar takip etti. 15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki demokrasi nöbetlerinde olduğu gibi dava sürecinde de Sincan Belediyesi vatandaşı yalnız bırakmadı. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'ın da özenle takip ettiği bu süreçte bütün imkanlar seferber edildi. Başkan Ercan'ın talimatıyla kurulan stantlarda yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu. Sadece maddi olarak değil, aynı zamanda manevi olarak da misafirlerinden desteğini esirgemeyen Sincan Belediyesi, şehit ailelerini ve gazileri yalnız bırakmadı.
Sabahın ilk saatlerinde Sincan Cezaevi Yerleşkesinin önüne giden Başkan Ercan, şehit yakınlarıyla alakadar oldu. Herkesle tek tek ilgilenen Başkan Ercan, 'Biz Sincan Belediyesi ve Sincanlılar olarak darbe teşebbüsünün ilk dakikasından itibaren sokaklarda ve meydanlardaydık. Sincan içinden de hem şehitlerimiz hem gazilerimiz var. Bizler şehit ailelerimizi ve gazilerimizi yalnız bırakmayacağız. Herkesten önce biz vardık burada, olmaya da devam edeceğiz. Ümit ediyoruz ki bu hainler hak ettiği en ağır cezayı bulacaktır' diye konuştu.

Başkan Ercan, şehit ailelerini ve gazileri yalnız bırakmadıEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsun'da Erva bebeğin dramı

2 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

3 Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

4 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

5 Hakem 'penaltı' dedi

Samsun'da ışık ihlali genç kızın canını aldı

6 Samsun'da ışık ihlali genç kızın canını aldı

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

7 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Doğan Medya Grubu satıldı

8 Doğan Medya Grubu satıldı

Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

9 Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

10 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor


SIRADAKİ HABER