HaberlerReza Zarrab - HaberleriReza Zarrab'ın açıklamaları Ebru'nun kariyerini etkiler mi?

Reza Zarrab'ın açıklamaları Ebru'nun kariyerini etkiler mi? - Reza Zarrab - Haberleri

Reza Zarrab'ın New York'ta devam eden davada yaptığı açıklamalardan Ebru Gündeş'in kariyeri etkilenir mi? Kızı Alara'nın mal varlığına da el kondu. Bu gelişmelerden sonra Ebru Gündeş'in Günay'daki sahnesi dolmaya devam eder mi, albüm çalışmaları etkilenir mi, yoksa eğlence hayatı bu davayı umursamaz mı? Magazin Konseyi tartıştı.

Reza Zarrab'ın açıklamaları Ebru'nun kariyerini etkiler mi?

Onur Baştürk: “Burası Türkiye” diye bir klişemiz var ya. Maalesef bu klişe hakkını veriyor çoğu zaman ve ben diyorum ki, Gündeş’in ne Günay’daki sahnesi etkilenir ne de albüm çalışması.
Zaten Zarrab’ı Amerika’da bıraktıktan sonra buraya dönüp normal hayatına devam etmedi mi Gündeş? Bundan sonra da devam edecektir. Hiçbir açıklama yapmadan. Millet de koşa koşa gider sahnesini izlemeye.

Melike Karakartal: Ebru Gündeş evlilik sözleşmesi imzalayarak akıllılık etmiş, kendi emeğiyle kazandıklarına el konulmamasını sağlamış oldu. İtibarını yönetmesi gereken bir dönem geçiriyor.
İleride nasıl hatırlanmak istiyorsa öyle yapacaktır tahmin ediyorum.
Davranışları, açıklamaları ve tercihleri belirleyecek toplumun gözündeki yerini.
Hiç etkilenmemesi imkansız ama bunun ölçüsünü kestirmek, bundan bir sene sonrasını görmek şimdilik biraz zor.

Cengiz Semercioğlu: Evlilik sözleşmesi isteyen Zarrab olmasın Melike? Sonuçta bu evlilik sözleşmesi işinin en çok yaradığı ünlü olarak tarihe geçecektir Ebru Gündeş. 6 yaşındaki kızının bile mal varlığına el konurken Ebru Gündeş “edinilmiş mallar ayrıdır” şeklinde yaptığı evlilik sözleşmesi sayesinde sıyırdı.
Ama Zarrab her kesim tarafından lanetlenirken Ebru’nun kariyeri de bundan etkilenir. Şu sıralar hangi ünlü gidip Gündeş’in ön masasında poz vermek ister söyler misiniz?

Ömür Gedik: Ebru Gündeş iyi bir assolist. Mesleğine saygılı ve işini çok iyi yapıyor. Kendi parasını zaten kazanıyor ve kazanmaya devam eder, kızına da aslanlar gibi bakar.

SIRADAKİ HABER
}