Haberleragromec Antalya Tarım Fuarı'nda bayileriyle buluştu

agromec Antalya Tarım Fuarı'nda bayileriyle buluştu

1 Ekim 2017'de 60. yılını kutlayan agromec, 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle, Antalya Tarım Fuarı 2017'de açtığı standla adından söz ettiriyor

agromec Antalya Tarım Fuarı'nda bayileriyle buluştu

agromec, Antalya Tarım Fuarı 2017 Fuarı'ndaki standında sergilediği, motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri gibi pek çok ürünle tam not alıyor.

Bir şehir ve ülke için üretimin önemli olduğunu ancak markalaşmanın çok daha önemli olduğunu, fuarcılığında markalaşmalarında en etkili faktörlerin başında geldiğini belirten Agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, "Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz" dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI

Agromec Genel Müdürü Salih Özal, ekipleri ile çok çalıştıklarını ifade ederek, "Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Antalya, İzmir, Ankara, Adana, Samsun gibi üst düzey fuarlara, özel tasarım standımızla beraber, direkt olarak kendimiz katılıyoruz. Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Bu fuarda da standımıza ilgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz" diye konuştu. Özal, fuarlarda dünya markası olma imajını bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar attılarını da sözlerine ekledi.

SIRADAKİ HABER
}