Malatya haber: Gevrek ve Bulut, MASTÖB'ün program açılışına katıldı

Malatya haber: E.Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, genel başkanlığını yaptığı Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği'nin (MASTÖB) Kadın Kolları tarafından düzenlenen ve 3-9 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan 'Malatya Bilim Sanat Günleri' konulu programın açılışını Teknik Direktör Erol Bulut ile birlikte gerçekleştirdi.

Gevrek ve Bulut, MASTÖB'ün program açılışına katıldı

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Malatyalı ünlü sanatçı Selahattin Alpay, Uğur Arslan başta olmak üzere birçok STK başkanının da katıldığı 'Gökyüzünün öğrencisi olmayan, yeryüzünün öğretmeni olamaz' sloganı ile başlatılan ve 6 gün sürecek olan program sonrasında elde edilen kazancın tamamı, Malatya'nın bölge okullarına bağışlanacak. Programda konuşma yapan E.Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, 'Helal olsun Malatya'nın kadınına da, erkeğine de, gencine ve elleri öpülesi yaşlısına da. Bu şehre geldiğim ilk andan beri gördüğüm o bariz farkındalık İstanbul'da yaşayan Malatyalı hemşehrilerimde de fazlası ile varmış. Ben de bir babayım ve bu projeyi bir baba olarak çok beğendim. Aynı zamanda bu güzel projeyi ince düşünceli kadınlarımızın üstlenmiş olması ayrıca bir anlamlı olmuş. Çocuklarımız sporla, sanatla, bilimle büyüsün. Memleketlerine, ülkelerine faydalı birer inci gibi parlasınlar' dedi.

'Herkes üzerine düşeni yaparsa imkansız kalmaz'
Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise projenin önemli olduğunu belirterek, 'Katılım gösteren başta Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman Çağrıcı, MASTÖB Genel Başkan Vekilimiz Selahattin Alpay, değerli sanatçımız Uğur Arslan ve tüm STK başkanlarıma teşekkür ediyorum. Malatya'mızın her konusu bizim için önemli ve Malatya'nın en büyük sivil toplum Kuruluşu olarak Malatya'mıza hizmet etmek, katkıda bulunmak birinci önceliğimiz ve açılma sebebimiz. Malatyalılar dünden bugüne siyasette, ticarette, eğitimde, sporda ve bir çok alanda kendini ispatlamış bizlere tarihten bugüne her zaman gurur vermişlerdir. Bu maneviyatı asla unutmamamız ve tüm branşlarda birleşmemiz birlik beraberlik içerisinde olmamız lazım. Bugünkü konumuz Bilim, çocuklar için Bilim. Her anne, baba çocuklarının güzel bir gelecek yaşamasını, çok başarılı olmasını arzu eder ve bu aslında imkansız da değildir. Herkes Üzerine düşeni yaparsa imkansızlar imkanlaşır. Yeter ki bizler sorumlu birer insan olarak taşın altına elimizi koyabilecek cesareti kendimizde görelim. Bu nedenle bu program bizim için çok önemli ve bu içinde yarının asıl sahibi olan çocuklarımızın olduğu projeyi en iyi ve en yürekten anneler düşünebilirdi, öyle de oldu. Programın hayırlı olmasını, sonuna kadar güzel geçmesini diliyor ve Kadın Kollarımızın her birini kutluyorum, her birine teşekkür ediyorum' diye konuştu.

Gevrek ve Bulut, MASTÖB’ün program açılışına katıldıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Akın ailesinin acı günü

4 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

5 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

6 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

7 Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

12. Adam görevde

8 12. Adam görevde

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

9 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

Hakem böyle istedi

10 Hakem böyle istedi


SIRADAKİ HABER