HaberlerHedef; kaliteyi artırmak

Hedef; kaliteyi artırmak

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Verdiğimiz hizmet içi eğitimlerde amacımız, hem çalışanlarımızın hem de yapılan hizmetlerin kalitesini arttırmak' dedi.

Hedef; kaliteyi artırmak

Havza Belediyesi tarafından belediye personelinin motivasyonunu ve hizmette verimliliğini arttırmak amacıyla düzenlenen hizmet içi eğitimler devam ediyor.

Eğitimlerde, stres ve çatışma yönetimi, kişisel ve kurumsal gelişim, halkla ilişkiler, etkili iletişim, motivasyon, ekip çalışması ve zaman yönetimi konuları hakkında bilgiler veriliyor.

Tüm belediye personeline yönelik düzenlenen eğitimin önemine değinen Havza Belediye BaşkanıMurat İkiz, “Havza Belediyesi olarak büyük işlere imza atmak için büyük düşünüyoruz. Personelimizi de eğitimlerimizle büyük düşünen insanlar olarak yetiştiriyor ve nitelikler kazandırıyoruz. Hizmet içi eğitimleri amacımız, hem çalışanlarımızın hem de yapılan hizmetlerin kalitesini arttırmak” diye konuştu.

Konuşmanın ardından eğitmen Sevgi Çağlayan tarafından sevgi ve iletişim dilleri, beden dili, benlik algısı, kişisel gelişimimizde Türk çekirdek aile yapısının etkileri, karakter tahlili, hedef belirleme ve motivasyon teknikleri gibi konularda katılımcılara bilgiler verildi.

SIRADAKİ HABER
}