Antalya haber: ALKÜ voleybol takımı grup birincisi oldu

Antalya haber: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Voleybol Takımı katıldığı ilk turnuvadan kupa ile döndü.

ALKÜ voleybol takımı grup birincisi oldu

ALKÜ Voleybol Takımı kazandıkları ilk kupayı Rektör Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı'na takdim etti. Rektör Pınarbaşı'nın makamında gerçekleşen ziyarete Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nuray Satılmış, Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yasemin Karademir, Takım Antrenörü ALKÜ Öğretim Görevlisi Mehmet Bilgin Karademir, ALKÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Hayri Akın ile sporcular katıldı.
28 Kasım- 02 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde düzenlenen Üniversiteler 2. Lig Voleybol Turnuvası'nda, dokuz üniversite takımı arasından Turnuva 3'üncülüğü ve Grup 1'inciliği elde eden takımı tebrik eden Rektör Pınarbaşı, 'İnsanın azmi olmasa ne imkân verirseniz verin başarı gelmeyecektir. Bizlere bu başarıyı sizlerin azmi ve inancı kazandırdı. Bu başarıda emeği geçen başta sporcularımız olmak üzere tüm hocalarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum' dedi. Bu tür sportif faaliyetlerin hem öğrencilerin bedensel ve zihinsel gelişimi hem de üniversitelerin adını duyurarak tercih edilen üniversiteler arasına girebilmeleri açısından önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Rektör Pınarbaşı, 'Bu daha başlangıç. Bundan sonraki turnuvalarda da birincilik kupları ile dönmenizi bekliyorum.'

Kapalı spor salonu şubat sonu bitecek
Üniversite çatısı altında kurulan her türlü spor faaliyetlerine destek verdiklerini ifade eden Rektör Pınarbaşı, öğrencilere şubat sonunda teslimi yapılacak kapalı spor tesisinin de müjdesini verdi. Buranın öğrencilerin ve takımların hizmetine verilmesiyle birlikte artık daha iyi şartlarda antrenman yapma imkânına sahip olacaklarının altını çizen Rektör Pınarbaşı, voleybol takımında ter dökerek emek veren tüm sporculara ellerinden gelen her türlü imkânın verileceğini belirtti.

ALKÜ voleybol takımı grup birincisi olduEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

1 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

2 Samsun'da acı ölüm!

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

3 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

4 Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

Kız isteme mevzusunda katliam yaptı: 5 ölü

5 Kız isteme mevzusunda katliam yaptı: 5 ölü

Ve atları da vururlar...

6 Ve atları da vururlar...

Önce çarptı, sonra darp etti

7 Önce çarptı, sonra darp etti

Sivas canisi Kahramanmaraş'ta yakalandı

8 Sivas canisi Kahramanmaraş'ta yakalandı

Konya'da fener alayı coşkusu

9 Konya'da fener alayı coşkusu

Palet deposunda yangın

10 Palet deposunda yangın


SIRADAKİ HABER