HaberlerKUPAYI 'ONUR ATEŞ AL'DI

KUPAYI 'ONUR ATEŞ AL'DI

Finalde Ondokuz Mayıs Anadolu Lisesi ile karşılaşan Onur Ateş Anadolu Lisesi normal süresi 2-2 berabere biten nefes kesen maçın penaltı atışlarında sahadan 5-4 galip ayrılarak şampiyonluk kupasını kaldırdı.

KUPAYI 'ONUR ATEŞ AL'DI

NEFESLERİ KESTİLER

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Genç Erkekler Futsal İl Şampiyonası final maçının ardından yapılan törenle son buldu. Canik Atatürk Spor Salonu'nda oynanan final müsabakasında Ondokuz Mayıs Anadolu Lisesi ile karşılaşan Onur Ateş Anadolu Lisesi normal süresi 2-2 berabere biten maçın penaltı atışlarından 5-4 galip ayrılarak şampiyonluk kupasını kaldıran isim oldu. Karşılaşma sonrası yapılan ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, iki takımın ve tribünlerin centilmenlik örneklerini yürekten kutladığını söyledi.

KUPA YILMAZ'DAN

Turnuvada şampiyon Onur Ateş Anadolu Lisesi kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ın elinden aldı. İkinci olan Ondokuz Mayıs Anadolu Lisesi'de Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz'dan kupasını aldı. Üçüncülüğü Gazi Anadolu Lisesi ve dördüncülüğü de Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aldı. İlk iki sırayı alan Onur Ateş Anadolu Lisesi ve Ondokuz Mayıs Anadolu Lisesi böylelikle Türkiye Şampiyonası gruplarına gitmeye hak kazanan takımlar oldu.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}