Düzce haber: Gölyaka MYO'dan Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi

Düzce haber: Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı tarafından düzenlenen 'Maviden Yeşile' başlıklı fotoğraf sergisi, Düzce Belediyesi Sergi Salonu'nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Gölyaka MYO'dan Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi

Serginin açılışı, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Gölyaka Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Kara, öğretim elemanları ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Sergide emeği geçen öğrencilere ve öğretim elemanlarına teşekkür eden Prof. Dr. İlhan Genç, Gölyaka Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı öğrencilerinin Düzce'yi fotoğraflarla değerlendirmesinin oldukça önemli olduğunu ifade etti. Açılışın ardından sergiyi gezen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Öğr. Gör. Sevinç Uz Cıngıllıoğlu tarafından fotoğraflar hakkında bilgilendirildi.
Açılışın sonrasında sergi programına katılan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ile sergiyi ziyaret ederek fotoğraflar hakkında bilgiler aldı. Dursun Ay ve Prof. Dr. İlhan Genç, alanda bulunan hatıra defterine de sergi hakkında duygu ve düşüncelerini paylaştı.
Sergiyle ilgili görüşlerini dile getiren Öğr. Gör. Sevinç Uz Cıngıllıoğlu, 'Temel Fotoğrafçılık Dersi kapsamında öğrencilerimizin, Gölyaka ve Akçakoca'da çektikleri fotoğrafları sergileme imkânı bulduk. Bizlere bu imkânı sağlayan Üniversitemize ve Belediyemize teşekkür ediyorum.' şeklinde konuştu.
Öğr. Gör. Sevinç Uz Cıngıllıoğlu, 'Öğrencilerimizin objektifinden baktık ve gördük ki Düzce, maviden yeşile uzanan bir yol. O yüzden sergimizin adını 'Maviden Yeşile' koyduk. Öğrencilerimiz ellerinden geldiğince Düzce'nin güzelliklerini kendi bakış açılarıyla yansıttı.' diyerek yapılan bu çalışmanın Düzce'nin fotoğraflarla arşivlenmesine katkı sağlayacağını da vurguladı.
Sergide fotoğrafları yer alan öğrencilere, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Gölyaka Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Kara ve Grafik Tasarım Programı öğretim görevlileri tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.
Öğrencilerin çektiği fotoğraflarla Düzce'yi keşfetmek isteyenler için 'Maviden Yeşile' başlıklı fotoğraf sergisi, Düzce Belediyesi Sergi Salonu'nda 7 Aralık 2017 Perşembe gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

Gölyaka MYO’dan Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisiEN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

4 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

5 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Hizmet yoksa oy da yok

6 Hizmet yoksa oy da yok

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

7 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

8 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

9 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!


SIRADAKİ HABER