HaberlerSakarya HaberleriBaşkan Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe teşkilatı ile bir araya geldi

Başkan Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe teşkilatı ile bir araya geldi - Sakarya Haberleri

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve yönetimi ile bir araya geldi.

Başkan Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe teşkilatı ile bir araya geldi

Kısa süre önce gerçekleştirilen kongrenin ardından yeniden seçilerek görevine başlayan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz ve yönetimine başarı dileklerini ileten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler teşkilatının 2019'a iyi hazırlanacağına inandıklarını söyledi. AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, 'Partimizin ilçe kongresine göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Göreve başladığımız günden beri AK Parti Erenler teşkilatı olarak ilçe belediyemizle ve Büyükşehirimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyükşehir olarak sorunlarımıza sunduğunuz çözümcül yaklaşımlarla teşkilatımızın işlerini kolaylaştırıyorsunuz. Gücünüzü her daim yanımızda hissediyoruz. Allah sizlerden razı olsun. 2019 seçimleri öncesinde teşkilatımızla birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu ise, 'Erenler ilçemizde güzel bir teşkilat kongresi gerçekleştirdik. 2019 seçimlerine doğru yol alıyoruz. Her fırsatta zor bir süreç olduğunu ifade ediyorum. Bu noktada 2019'da iyi bir netice almak için çalışmalarımıza hız vermeliyiz. Yerel yönetimlerimiz ve teşkilatlarımız uyum içerisinde çalıştıkça başarı da gelecektir. Tek gayemiz milletimize, hemşehrilerimize hizmet sunmak. Bu doğrultuda hareket ediyoruz. Seçim sürecini de birlik ve beraberlik içerisinde atlatmalıyız. Üzerimize düşen fedakarlığı tüm kademelerimizle yerine getirmeliyiz. Birbirimize dört elle sarılmalıyız. Bizler bu konuda her türlü desteği sunuyoruz, sunacağız. Bu vesileyle Erenler İlçe Teşkilatımızın yeni yönetiminin hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarınızda kolaylıklar temenni ediyorum' diye konuştu.

Başkan Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe teşkilatı ile bir araya geldi

SIRADAKİ HABER
}