HaberlerAntalya HaberleriAK Parti Korkuteli heyeti, TBMM'de

AK Parti Korkuteli heyeti, TBMM'de - Antalya Haberleri

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve beraberindeki heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gurup toplantısındaki konuşmasını dinledi.

AK Parti Korkuteli heyeti, TBMM'de

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve beraberindeki heyet TBMM'de ziyaretlerde bulundu. Korkuteli İlçe teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın konuşmasını dinledikten sonra AK Parti Antalya Milletvekilleri ile görüştüler. AK Parti Korkuteli heyeti ile öğle yemeği yiyen Antalya milletvekilleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Antalya Milletvekilleri ile tek tek sorunlarını anlatan Korkuteli İlçe Teşkilatı, Ankara'dan mutlu döndü.
AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, 'AK Parti Korkuteli Teşkilatımız bizleri yalnız bırakmıyor. Biz vakit buldukça Korkuteli'ne gelerek sorunları orada dinliyoruz. Bu kez Korkuteli ilçe yönetimi bizleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti. Grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın konuşmasını canlı dinlediler. Ben kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum' dedi.

AK Parti Korkuteli heyeti, TBMM’de

SIRADAKİ HABER
}