Manisa haber: Diyaliz hastası istedi belediye yol yapımına başladı

Manisa haber: Alaşehir'in Girelli Mahallesinde yaşayan ve eşi diyaliz hastası olan Mehmet Arıdoğan'ın yol talebine anında cevap veren Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 2 kilometrelik yolda düzenleme, iyileştirme ve genişletme çalışmalarına başladı.

Diyaliz hastası istedi belediye yol yapımına başladı

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalarına son sürat devam ediyor. İlçenin farklı noktalarında çalışan ekipler, Girelli Mahallesinde yol çalışmalarına başladı. Diyaliz hastası vatandaşın talebini geri çevirmeyen ekipler çalışmalarına hızla başladı.
Eşi diyaliz hastası olan ve yol olmadığı için çok zorlandıklarından dolayı Başkan Karaçoban'a yol isteklerini ilettiklerini kaydeden Girelli Mahallesi sakinlerinden Mehmet Arıdoğan, 'Eşim diyaliz hastası olduğundan Gökhan Başkanımıza müracaat ettik. Sağ olsun o da anında karşılık verdi yol çalışmaları başladı. Allah razı olsun. Daha önceleri araba buraya kadar çıkamıyordu zorlanıyordu. Yoldan kendi imkanlarımızla getiriyorduk. Bazı zamanlarda diyalizden çıkınca kötü oluyordu. Bu yol bittiğinde eve kadar eşimi çıkarabileceğim. Gökhan Başkanımdan Allah razı olsun' dedi.
Girelli Mahallesi Muhtarı Mehmet Yılmaz ise şunları söyledi: 'Alaşehir Belediyesine yol çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu mahallemde yol sorunu vardı. Yol çalışmaları başladı bu sorun giderilecek. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Çalışmaların devamını bekliyoruz.'

Diyaliz hastası istedi belediye yol yapımına başladıEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Samsun'da Erva bebeğin dramı

4 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

5 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

6 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Doğan Medya Grubu satıldı

7 Doğan Medya Grubu satıldı

Bir anı, bir yazı...

8 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor'da üzen istatistik

9 Samsunspor'da üzen istatistik

Emekliye müjdeli haber

10 Emekliye müjdeli haber


SIRADAKİ HABER