HaberlerSamsunspor HaberleriAraboğlu: 'Genel kurul maçların önüne geçmemeli'

Araboğlu: 'Genel kurul maçların önüne geçmemeli' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetimi, oldukça kritik Denizli, Giresun ve Ümraniyespor maçları öncesi futbol takımımının kongre sürecinden etkilenmemesini istiyor. Araboğlu, 'Kamuoyundan da ricamız genel kurul, bu üç maçın önüne geçmemeli' dedi

Araboğlu: 'Genel kurul maçların önüne geçmemeli'

TAKIMLA TOPLANTI

Samsunspor yönetimi ilki 20 Aralık'da yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurul kararı almıştı. Futbol takımının durumunu da düşünen yönetim, futbolcuların kongre sürecinden etkilenmemesi, Denizli, Giresun ve Ümraniye maçlarına odaklanması için bir dizi önlemler aldı. İlk olarak önceki gün futbolcularla toplantı yapan yönetim, onların acil sorunlarını çözme sözü verdi. Oyuncularla görüş alışverişinde bulunulan toplantıda futbolcular da önlerindeki üç maça odaklanıp maksimum puanları toplamak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

ODAK NOKTASI 3 MAÇ

Samsunspor Başkan YardımcısıRüştü Araboğlu, "Şu anda biz aday olacak mıyıs?, olmayacak mıyıs? bunları düşünmüyoruz. Önceliğimiz Denizli, Giresun ve Ümraniye maçları var. Yönetim olarak kendimizi bir tarafa koyduk. Futbolcularla toplantı yaptık, herkesin odaklandığı nokta bu üç maç. Şu anda ne genel kurul, ne de başka dış etkenlerin futbol takımını etkilemesini istemiyoruz. Bu üç maçın önüne bir şey geçmemeli. Ardından biz oluruz, başkası olur gelir kulübün yönetimini devam ettirir. Kamuoyunun da aynı bu hassasiyette olması rica ediyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}