Çiğdem Karaaslan | Karaaslan buluşturdu... Hayali gerçek oldu!

Çiğdem Karaaslan | '2. Uluslararası İş'te Kadın Zirvesi'ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın davetiyle katılan Samsunlu 18 yaşındaki Feyza Şık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşürken gözyaşlarını tutamadı

Karaaslan buluşturdu... Hayali gerçek oldu!

'2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi' kadınları biraraya getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuşma yaptığı zirvenin ortak mesajı, dünyada kadının sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesi oldu. Samsunlu girişimci kadınlarında stant açtığı organizasyonda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, hemşehrilerini ve girişimci kadınları yalnız bırakmadı.

AK PARTİ'DEN BÜYÜK DESTEK

20’ye yakın ülkeden, farklı meslek gruplarından 135 girişimci kadın, 2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi kapsamında buluştu. Organizasyona ev sahipliği yapan AK Parti, etkinliğe büyük destek verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu da girişimci kadınlarına destek verdi.

SAMSUN STANDI GÖZ DOLDURDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznür Çalık, AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz ile çok sayıda milletvekili programdan sonra girişimci kadınların fikirlerini ve ürünlerini sergiledikleri stantları gezdi. Samsun standının göz doldurduğu organizasyonda girişimci kadınlar ve vekiller bol bol fotoğraf çektirdi.

CUMHURBAŞKANI SEVGİSİ

Organizasyonda Karaaslan, 18 yaşındaki engelli Feyza Şık’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özlemini de sona erdirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanıştırılmak üzere Samsun’dan giden Şık, Erdoğan’ı karşısında görünce mutluluk gözyaşları döktü.EN ÇOK OKUNANLAR

Söz Erkurt Tutu'da

1 Söz Erkurt Tutu'da

Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

2 Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

3 Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

 Samsun kış turizmine hazır

4 Samsun kış turizmine hazır

Maça gitmiyoruz

5 Maça gitmiyoruz

 Yerli otomobile farklı yorum

6 Yerli otomobile farklı yorum

'Piri Reis' 'Haber'de

7 'Piri Reis' 'Haber'de

Pamuk'un çabası Karabaş'ın götürülmesini engelleyemedi

8 Pamuk'un çabası Karabaş'ın götürülmesini engelleyemedi

Çağrı Ortakaya: 'Taraftarımızı mutlu etmeliyiz'

9 Çağrı Ortakaya: 'Taraftarımızı mutlu etmeliyiz'

Alkollü sürücü kırmızı ışıkta duran araçları biçti

10 Alkollü sürücü kırmızı ışıkta duran araçları biçti


SIRADAKİ HABER