HaberlerÇiğdem Karaaslan HaberleriKaraaslan buluşturdu... Hayali gerçek oldu!

Karaaslan buluşturdu... Hayali gerçek oldu! - Çiğdem Karaaslan Haberleri

'2. Uluslararası İş'te Kadın Zirvesi'ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın davetiyle katılan Samsunlu 18 yaşındaki Feyza Şık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşürken gözyaşlarını tutamadı

Karaaslan buluşturdu... Hayali gerçek oldu!

'2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi' kadınları biraraya getirdi. CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan’ın da konuşma yaptığı zirvenin ortak mesajı, dünyada kadının sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesi oldu. Samsunlu girişimci kadınlarında stant açtığı organizasyonda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun MilletvekiliÇiğdem Karaaslan, hemşehrilerini ve girişimci kadınları yalnız bırakmadı.

AK PARTİ'DEN BÜYÜK DESTEK

20’ye yakın ülkeden, farklı meslek gruplarından 135 girişimci kadın, 2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi kapsamında buluştu. Organizasyona ev sahipliği yapan AK Parti, etkinliğe büyük destek verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu da girişimci kadınlarına destek verdi.

SAMSUN STANDI GÖZ DOLDURDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznür Çalık, AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz ile çok sayıda milletvekili programdan sonra girişimci kadınların fikirlerini ve ürünlerini sergiledikleri stantları gezdi. Samsun standının göz doldurduğu organizasyonda girişimci kadınlar ve vekiller bol bol fotoğraf çektirdi.

CUMHURBAŞKANI SEVGİSİ

Organizasyonda Karaaslan, 18 yaşındaki engelli Feyza Şık’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özlemini de sona erdirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanıştırılmak üzere Samsun’dan giden Şık, Erdoğan’ı karşısında görünce mutluluk gözyaşları döktü.

SIRADAKİ HABER
}