İstanbul haber: Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübünün bilimsel başarısı

İstanbul haber: Acıbadem Üniversitesi'nde düzenlenen İleri Görüntüleme Sempozyumu'nda Marmara Üniversitesi Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü'nün yapmış olduğu bilimsel çalışmalara 'Sözlü sunum ve Poster sunum kategorilerinde' 1'incilik, 2'ncilik ve 3'üncülük ödülleri verildi.

Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübünün bilimsel başarısı


TÜMRAD-DER (Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği) ve Acıbadem Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen İleri Görüntüleme sempozyumuna, Marmara Üniversitesi Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü üyeleri ile kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Akyurt ortaklaşa yaptıkları 3 adet sözlü, 10 adet poster bildiri ile katıldı.

Sempozyumda İleri Tanı ve Görüntüleme Teknolojisinde yeniliklerin yanı sıra çalışma koşulları, sağlık çalışanlarının iletişim becerileri, hukuksal değişiklikler ve meslek sorunları da tartışıldı. Yılmaz Baran, Erem Akyurt, Sevgi Ulutaş'ın kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Akyurt ile yapmış oldukları bilimsel çalışma; Sempozyum Bilim Kurulu tarafından Öğrenci Çalışmaları Kategorisinde, sözlü sunumda 1'incilik ve poster sunumunda 1'incilik ödüllerine layık görüldü. Sempozyumda Birtanem Nazik, Enes Yüzgüller, Ebrar Yiğit, Çağla Çetinkaya, Merve Pugar, Oktay Yaşar, Hasan Volkan Yıldırım, Yusufcan Özdemir, Hicran Akyol, Bilal Şahin, Gizem Sakal, Hanım Geçer, Güler Yıldırım, Canan Gümüş, Zeynep İncebey, Dilara Tosun, Erem Akyurt, Yılmaz Baran, Sevgi Ulutaş, Sevim Alaçam, Ayşe Aksu'dan oluşan Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü ekibi ayrıca sözlü sunumda 2'ncilik ve 3'üncülük, poster sunumunda 2 'ncilik ve 3 'üncülük ödüllerini de almaya hak kazandılar.

Ödül töreninde Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Olcay Çizmeli, tüm kategorilerde ödülleri toplayan Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü ekibini tebrik ederek belgelerini takdim etti. Prof. Dr. Çizmeli, ödül töreninde yapmış olduğu konuşmada, İleri Görüntüleme Sempozyumu'nun her yıl aynı tarihlerde yapıldığını ve geleneksel hale gelen sempozyumda Acıbadem Üniversitesi olarak 2018 yılında da ev sahibi olduklarını belirterek, katkı ve katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübünün bilimsel başarısıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

2 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

3 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

4 Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

5 Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

6 Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi

7 Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi


SIRADAKİ HABER