İstanbul haber: Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübünün bilimsel başarısı

İstanbul haber: Acıbadem Üniversitesi'nde düzenlenen İleri Görüntüleme Sempozyumu'nda Marmara Üniversitesi Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü'nün yapmış olduğu bilimsel çalışmalara 'Sözlü sunum ve Poster sunum kategorilerinde' 1'incilik, 2'ncilik ve 3'üncülük ödülleri verildi.

Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübünün bilimsel başarısı


TÜMRAD-DER (Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği) ve Acıbadem Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen İleri Görüntüleme sempozyumuna, Marmara Üniversitesi Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü üyeleri ile kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Akyurt ortaklaşa yaptıkları 3 adet sözlü, 10 adet poster bildiri ile katıldı.

Sempozyumda İleri Tanı ve Görüntüleme Teknolojisinde yeniliklerin yanı sıra çalışma koşulları, sağlık çalışanlarının iletişim becerileri, hukuksal değişiklikler ve meslek sorunları da tartışıldı. Yılmaz Baran, Erem Akyurt, Sevgi Ulutaş'ın kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Akyurt ile yapmış oldukları bilimsel çalışma; Sempozyum Bilim Kurulu tarafından Öğrenci Çalışmaları Kategorisinde, sözlü sunumda 1'incilik ve poster sunumunda 1'incilik ödüllerine layık görüldü. Sempozyumda Birtanem Nazik, Enes Yüzgüller, Ebrar Yiğit, Çağla Çetinkaya, Merve Pugar, Oktay Yaşar, Hasan Volkan Yıldırım, Yusufcan Özdemir, Hicran Akyol, Bilal Şahin, Gizem Sakal, Hanım Geçer, Güler Yıldırım, Canan Gümüş, Zeynep İncebey, Dilara Tosun, Erem Akyurt, Yılmaz Baran, Sevgi Ulutaş, Sevim Alaçam, Ayşe Aksu'dan oluşan Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü ekibi ayrıca sözlü sunumda 2'ncilik ve 3'üncülük, poster sunumunda 2 'ncilik ve 3 'üncülük ödüllerini de almaya hak kazandılar.

Ödül töreninde Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Olcay Çizmeli, tüm kategorilerde ödülleri toplayan Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü ekibini tebrik ederek belgelerini takdim etti. Prof. Dr. Çizmeli, ödül töreninde yapmış olduğu konuşmada, İleri Görüntüleme Sempozyumu'nun her yıl aynı tarihlerde yapıldığını ve geleneksel hale gelen sempozyumda Acıbadem Üniversitesi olarak 2018 yılında da ev sahibi olduklarını belirterek, katkı ve katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübünün bilimsel başarısıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

3 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsunspor'a sponsor aranıyor

4 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

5 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

6 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

7 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

Başkanın inadı...

8 Başkanın inadı...

Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

9 Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

Su krizi yaşanabilir

10 Su krizi yaşanabilir


SIRADAKİ HABER