Aydın haber: Didim'de CHP'li Meclis Üyesi, ilçe başkanlığına aday oldu

Aydın haber: CHP Didim Belediye Meclis Üyesi ve İnşaat Mühendisi Ahmet Yılmaz, 9 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan CHP Didim İlçe kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Didim'de CHP'li Meclis Üyesi, ilçe başkanlığına aday oldu

9 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan CHP Didim İlçe kongresi öncesinde CHP Didim Belediye Meclis Üyesi ve İnşaat Mühendisi Ahmet Yılmaz ilçe binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla ilçe başkanlığına aday olduğunu duyurdu.
Basın açıklamasına CHP'li Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu, CHP'li bazı belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
Basın açıklaması öncesinde konuşan CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş 9 Aralık'ta yapılacak seçim öncesinde Ahmet Yılmaz'ın adaylık açıklaması için toplandıklarını belirterek, aday olan her iki partiliye de başarılar diledi.
CHP İlçe Başkan adayı Ahmet Yılmaz konuşmasının başında kendisini tanıtarak 'Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bu günlerde partimizin ve ülkemizin geleceği için hepimizin elini taşın altına koyması gerekir. Akp'nin bu gün bizlere ve ülkemize dayatmaya çalıştığı tek adam diktatörlüğü ve saray rejimine karşı 16 Nisan referandumunda nasıl hep beraber mücadele verdiysek 2019 da da bu mücadeleyi vermek zorundayız. Yoldaşlığın çok önemli bir hale geldiği, Beraberliğin ve birleşmenin, bütünleşmenin lafta değil meydanlarda, sokaklarda olması gerektiği zamanlardır bu günler. Sizlerin desteğini yanımda hissetmekten büyük bir onur duyuyorum. Partimin bir neferi, bir üyesi olmaktan, sizlerin yoldaşı olmaktan gurur duyuyorum. Sizlerle burada olmaktan, büyük mutluluk duyuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çok önemli bir görev olan Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Başkanlığına aday olduğumu sizlerin huzurunda açıklıyorum. 2019 da yapılacak olan iki zor seçime Didim olarak doğru düşüncelerle ve doğru bir ekiple girmemiz gerektiğine inanıyorum. Her oyun partimiz için çok önemli olduğu bu seçimlerde genç bir kardeşiniz olarak kadınlarımızla gençlerimizle bir bütün olarak başarı için çalışacağız. Başarıyı kazanacak anlayışa ve doğru bir ekibe sahip olduğumu biliyorum. Sizlerin katkılarıyla ve vereceğiniz destekle birleştirici ve bütünleştirici bir güç olarak partimizin iktidarını getireceğimize yürekten inanıyorum.'ifadelerini kullandı.

Didim’de CHP’li Meclis Üyesi, ilçe başkanlığına aday olduEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

1 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

2 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Kadroda önemli eksikler

3 Kadroda önemli eksikler

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

4 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

İşte derbi istatistikleri

5 İşte derbi istatistikleri

Samsun'da 'Karabaş' kaçarak kurtuldu

6 Samsun'da 'Karabaş' kaçarak kurtuldu

Külliyen zarar...

7 Külliyen zarar...

Gelin kına gecesini hastanede geçirdi

8 Gelin kına gecesini hastanede geçirdi

Derbide 44. randevu

9 Derbide 44. randevu

Silahlı saldırı düzenlemek isteyen şahısların planını devriye gezen polisler boz

10 Silahlı saldırı düzenlemek isteyen şahısların planını devriye gezen polisler boz


SIRADAKİ HABER