HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Başarısızlık üzüntü verici'

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Başarısızlık üzüntü verici' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Transfer yasağımız yok. Ciddi anlamda belimizi bükecek bir sıkıntımız yok. Bizi sıkıntıya sokabilecek büyük borçlar kalmadı. Bizi üzen sportif anlamda bulunduğumuz konum' dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Başarısızlık üzüntü verici'

KEŞKE ÇÖZEBİLSEYDİK

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Zeren, "Keşke oyuncular federasyona gitmeden sıkıntılar bizim tarafımızdan çözülebilseydi. Yönetimimiz bu konuyla ilgili çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncularla tüm konuların konuşulduğu bir toplantı yapıldı. Yerli ve yabancı oyunculardan federasyona gidenler var. Günü gelenleri çözüyoruz. Hocamızın istediği her oyuncunun sorunu çözülecektir ve burada kalacaktır" diye konuştu.

TRANSFER YASAĞI YOK

Zeren, "Transfer yasağımız yok, transfer tahtamız tabiki her kulüp gibi kapanacaktır. 600-700 Bin TL'ye çözülecek bir sorun, yani büyük değil. Geçmişte 10 Milyon TL'lik rakamlar çözüldü. Ciddi anlamda belimizi bükecek bir sıkıntımız yok. Bizi sıkıntıya sokabilecek büyük borçlar kalmadı. Bizi üzen sportif anlamda bulunduğumuz konum. Taraftarımız çok üzülüyor ve tepkili. Son derece haklılar. Genel kurul olmasına rağmen kulüpteki herkes görevini sorunsuz yerine getiriyor" dedi.

O SÖZLER DOĞRU DEĞİL

Denizlispor maçının önemine de değinen Zeren, sözlerini şöyle tamamladı: "Çok önem verdiğimiz bir maç. Takım bunun bilincinde. İnşallah bu üç maçı iyi geçeriz. İkinci yarı var olan hedefi daha iyi duruma getirmek için çalışacağız. Takımda para soruun var ama yok. Yani sahaya yansımıyor. Oyuncuların para sorununu mezaret ederek oynamadıkları görüşü tamamen yanlış. Karagümrük başkanını söyledikleriyle ilgili çok fazla yorum yapamam. Sadece doğru olmadığını söyleyebilirim."

SIRADAKİ HABER
}