HaberlerSamsun HaberleriMuhtarlardan teşekkür

Muhtarlardan teşekkür - Samsun Haberleri

İki günlük Çanakkale ve Bursa gezisinden dönen Tekkeköy Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Şahin ve üyeler, Belediye Başkanı Togar'ı ziyaret ederek teşekkür etti

Muhtarlardan teşekkür

İki günlük Çanakkale ve Bursa gezisinden dönen Tekkeköy Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Şahin ve üyeler, Belediye Başkanı Togar’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

İki günlük Çanakkale ve Bursa gezisinden dönen Tekkeköy Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Şahin ve üyeler, Belediye Başkanı Togar’ı ziyaret ederek, teşekkürlerini iletti.

NE MUTLU BİZE

Muhtarların anlattıkları karşısında duygulanan Başkan Togar, "Çok önemli bir sosyal projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık üç yıl önce hayata geçirdiğimiz ‘Tarihe ve destan yazılan topraklara yolculuk’ adlı gezi otobüsümüz vasıtasıyla vatandaşlarımızı ecdadımızın destan yazdığı topraklarla buluşturduk. Herkesi merak ettiği yerlerle buluşturmaya da devam ediyoruz. Özellikle atalarımızın tarihin seyrini değiştirdiği toprakları herkesin gezip görmesi geleceğimiz için de gerekli. Bugüne kadar iki binin üzerindeki vatandaşımızı merak ettikleri şehirlerle ve özellikle Çanakkale ve Bura ile buluşturduk. En çetin şartlarda sürdürülen Çanakkale Savaşı'nı yazıyla sözle anlatmak mümkün değil. İki günlük Çanakkale ve Bursa gezisinden dönen muhtarlarımız, döner dönmez gelip teşekkürlerini iletti. İşte bu ruhu birilerine yaşatabiliyorsak ne mutlu bize” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}