Kayseri haber: Final'den spora destek

Kayseri haber: Final Eğitim Kurumları Okul Sporları Voleybol Liginin isim sponsoru oldu. Sponsorluk sözleşmesi Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karataş ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Murat Eskici tarafından imzalandı.

Final'den spora destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada Final Eğitim Kurumlarının örnek bir davranış sergilediğini belirterek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karataş'a teşekkür etti.
Eskici ' Okul Sporlarının daha iyi şartlarda yapılması için her branşta sponsorlara ihtiyacımız var. Bu anlamda Final Eğitim Kurumları Türkiye'ye de model olabilecek bir anlaşmaya imza atarak şehrimizde ve ülkemizde okul sporlarında sponsorluk meşalesini yakan ilk kurum olmuştur.
Okul Sporlarındaki amacımız sporcu öğrencilerimizin çalışma alanlarını düzenleyip, daha iyi şartlarda spor yapmalarını sağlamak, bunun yanı sıra özel okulları da bu işin içerisine dâhil ederek örnek bir çalışma yapmaktır.
Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Karataş bizleri kırmadı ve Türkiye'ye örnek olacak bir anlaşmaya imza attı, şahsında Final ailesine teşekkür ediyorum' dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, 'Final Eğitim Kurumlarının Okul Sporları faaliyetlerinde böyle bir adım atması Türkiye'ye model olacak bir davranıştır. Umarım ve dilerim Kayseri'de atılan bu adım kısa sürede yayılarak hem şehrimizde hem de ülkemizde örnek teşkil eder' diye konuştu.
Final Eğitim Kurumları ile Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü arasında imzalanan bu protokolle Okullar Voleybol Liginin yeni ismi 'Kayseri Final Eğitim Kurumları Okullar Voleybol Ligi' oldu.

Final’den spora destekEN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

4 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

5 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Kadroda önemli eksikler

6 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

7 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

8 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

9 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz TEDES'e karşı

10 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz TEDES'e karşı


SIRADAKİ HABER