Haberlerİkinci konuk Aydın Kurtoğlu

İkinci konuk Aydın Kurtoğlu

Yeşilyurt AVM, kış mevsiminin finaline sahne olan Aralık ayında Türk pop müziğin en önemli isimleriyle müzikseverleri şehrin kalbinde buluşturmaya devam ediyor.

İkinci konuk Aydın Kurtoğlu

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Aralık ayı boyunca her hafta sonu düzenlenecek olan müzik festivali “Yeşilyurt’ta Yılın Müzik Aralığı’nda Bahadır Tatlıöz’ün ardından Aydın Kurtoğlu'nu ağırlayacak.

İMZA GÜNÜ VE MİNİ KONSER

Müzik dünyasına bomba gibi bir giriş yapan pop müziğinin genç ve başarılı ismi Aydın Kurtoğlu, 9 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’da akustik mini konser ve imza günü ile Yeşilyurt AVM’de olacak. Son dönemde yaptığı şarkılarla adından söz ettiren, başarılı çalışmaları kadar, sempatik ve sıcak tavırlarıyla da beğenilen, ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu Aydın Kurtoğlu düzenlenecek imza günü ve akustik mini konseriyle Samsunlu sevenlerinin kalbini fethedecek.

KONSERLER SÜRECEK

“Yeşilyurt’ta Müzik Aralığı”, Aydın Kurtoğlu’nun ardından, hem yaptığı bestelerle hem de sesiyle büyüleyen Sinan Akçıl’ ve ‘’Yaş Hikayesi’’, ‘’Boynun Borcu’’ şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan, tarzıyla sevenlerinin beğenisini kazanan Merve Özbey performanslarını sergileyecek. "Yeşilyurt’ta Yılın Müzik Aralığı”, Aralık ayı boyunca her hafta sonu Yeşilyurt AVM’yi güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak etkinlikler ücretsiz.

SIRADAKİ HABER
}