Kayseri haber: Başkan Çolakbayrakdar, sağlık çalışanlarını misafir etti

Kayseri haber: Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası dolayısıyla İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Erdal Yüce ve 112 sağlık çalışanlarını makamında misafir etti. Başkan Çolakbayrakdar, ziyarette her alanda olduğu gibi sağlık konusunda da yapılan hizmetlerin takdir görmesi mutluluk verici olduğunu söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, sağlık çalışanlarını misafir etti

Başkan Çolakbayrakdar, Kayserililere daha güzel ve daha iyi hizmetler vermek için yoğun gayret sarf ettiklerini vurgulayarak, 'Sanayi ve ticaret şehri olarak bilinen Kayseri; devletimiz, hayırsever işadamları ve şehri yönetenler tarafından farklı alanlarda yapılan yatırımlarla kültür, sağlık, spor, eğitim, turizm ve tarım şehri olarak da uluslararası alanda anılmaya başladı. Kocasinan Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi sağlık alanında da belediyemizin imkanlarını seferber ettik. Yapılması gereken ne varsa elimizden geldiğince yapıyoruz ve hizmetlerimizin takdir görmesi bizleri mutlu ediyor. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza, işlerinde kolaylıklar diliyorum.' ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, Yeni Kocasinan için her alanda yatırımlarımızı artırarak çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Erdal Yüce ise sağlık konusunda desteklerinden dolayı Başkan Çolakbayrakdar'a teşekkür ederek, 'Kocasinan Belediyesi'nin sayısız hizmetlerinin yanı sıra Ulusal Medikal Kurtarma Ekibine çok güzel bir fiziki mekan olan yeni istasyon kazandırdı. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi'nde herhangi bir olumsuzluk durumunda müdahale edebileceğimiz daha konforlu bir yerimiz oldu. Yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.' diye konuştu.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Başkan Çolakbayrakdar, sağlık çalışanlarını misafir ettiEN ÇOK OKUNANLAR

Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

1 Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

2 Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

Erkurt Tutu aday değil

3 Erkurt Tutu aday değil

CHP'den SAMULAŞ tepkisi

4 CHP'den SAMULAŞ tepkisi

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

5 MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

6 Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

FETÖ'cü hainler bu rezilliği de yaptı! Mide bulandıran olay...

7 FETÖ'cü hainler bu rezilliği de yaptı! Mide bulandıran olay...

Umutlarla oynamayın!..

8 Umutlarla oynamayın!..

İşadamı oğlunu öldürdü

9 İşadamı oğlunu öldürdü

Girişim yok

10 Girişim yok


SIRADAKİ HABER