HaberlerBozdağ ile yerli otomobil zirvesi

Bozdağ ile yerli otomobil zirvesi

Ankara'da Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile görüşen Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, yerli otomobilin Havza OSB'de üretilmesi için destek istedi

Bozdağ ile yerli otomobil zirvesi

Bir dizi ziyaret için Ankara’ya giden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı ziyaret ederek, yapılacak yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Görüşmede Havza’da yapılacak termal tatil merkezi ve oteli, Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi,Havza OSB, turizm lisesi kompleksi gibi konular hakkında İkiz, Bozdağ ile görüş alışverişinde bulundu.
İkiz ayrıca, Bozdağ’a yerli otomobil üretimi için Havza OSB’den ücretsiz yer tahsisi yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Samsun yerli otomobil üretimine talip

İLGİYE TEŞEKKÜR

Görüşmenin ilçe için oldukça olumlu geçtiğini ifade eden İkiz, "Sayın Bozdağ’a ilçemizde yapılacak yatırımlar ve projeler hakkında kapsamlı bilgi verdik ve kendilerinden ilçemize destek olmalarını istedik. Yine görüşmede Sayın Bozdağ’ı tirit ve kaplıca için ilçemize davet ettik. İlçemizin taleplerine ve bizlere gösterdiği yakın ilgiden ötürü teşekkür ederim" dedi.

SIRADAKİ HABER
}