HaberlerSamsun Haberleri100. Yıl Bulvarı'na ekspres hizmeti geliyor

100. Yıl Bulvarı'na ekspres hizmeti geliyor - Samsun Haberleri

Samsun'da, 'E3 Ekspres hattı' 11 Aralık Pazartesi gününden itibaren 'Belediyeevleri-100. Yıl Bulvarı-Baruthane-Kalkancı' güzergahında toplu taşım hizmeti vermeye başlayacak.

100. Yıl Bulvarı'na ekspres hizmeti geliyor

Geçen günlerde Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş tarafından işletilen yeni ekspres ve ring hatları hizmete başlamıştı. Samsun Büyükşehir Belediyesi adına Samsun'da ulaşım hizmetlerini yürüten Samulaş A.Ş. bünyesinde hizmet verecek olan yeni E3 Ekspres hattı 11 Aralık Pazartesi gününden itibaren Samsun'da toplu taşım hizmeti vermeye başlayacak.

Belediyeevleri - 100.Yıl Bulvarı- Baruthane-Kalkancı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş., Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Samsun'da halkımıza hizmet için toplu taşıma kazandırılan tamamı yüzde 100 alçak tabanlı ve engelli erişimine uygun otobüslerle hizmet veriyor. Samulaş, 11 Aralık 2017 Pazartesi gününden itibaren Belediyeevleri'nden hareket edecek olan yeni E3 Ekspres hattı ile Stat Kavşağı, Kılıçdede Kavşağı, Uğur Mumcu Parkı, Meskenler Kavşağı, 100. Yıl Bulvarı, Anadolu Caddesi güzergahını kullanarak Baruthane ve Kalkancı Mahallelerine hizmet vermeye başlayacak.

15 dakika aralıklarla hizmet verecek
Belediyeevleri ve Baruthane-Kalkancı'dan karşılıklı olarak hareket edecek E3 Ekspres araçları sabah yoğun saatlerde 15'er dakika, gün içerisinde ise 20'şer dakika aralıklarla hizmet verecek.

100. Yıl Bulvarı’na ekspres hizmeti geliyor

SIRADAKİ HABER
}