HaberlerAydın HaberleriSöke'de 'İhracatta Devlet Destekleri' eğitimi

Söke'de 'İhracatta Devlet Destekleri' eğitimi - Aydın Haberleri

Söke Ticaret Odası tarafından düzenlenen eğitim seminerinde katılımcılara İhracatta Devlet Destekleri anlatıldı.

Söke'de 'İhracatta Devlet Destekleri' eğitimi

Söke Ticaret Odası üyelerine ücretsiz olarak gerçekleştirilen eğitim seminerinde Ege İhracatçılar Birliği'nden uzmanlar çeşitli konu başlıklarında bilgiler verdi.
Söke Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleşen eğitim seminerinde Ege İhracatçılar Birliği Devlet Yardımları Şubesi'nden M. İlhan Uncu, Uzmanlar İbrahim Demir ve N. Baki Kaynakgöz konuşmacı olarak yer aldı.
Eğitim toplantısının açılışında konuşan Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay; 'Teknolojik gelişmeler ticari ağlar, para politikaları, pazarlama stratejileri ve küresel ekonomik dengeleri sürekli değiştirmektedir. Enformasyon ve teknoloji çağı olarak kabul edilen bu dönemde, bilgi nakdi sermayeden daha önemli hale gelmiştir. Üyelerimizin bilgi sahibi olabilmeleri ve çeşitli imkanlardan yararlanabilmeleri için bu tür toplantıları düzenliyoruz. Katılımcılara teşekkür ediyorum' dedi.
Eğitim seminerinde katılımcılara Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi, E-ticaret siteleri üyeliği, Yurt içi fuar desteği, Yurt dışı fuar desteği, Yurt Dışı Birim, Tanıtım, Marka Tescil Desteği, Tasarım Desteği, Küresel Tedarik Zinciri ve Turquality Desteği konu başlıklarında bilgiler verildi.

Söke’de ’İhracatta Devlet Destekleri’ eğitimi

SIRADAKİ HABER
}