HaberlerSamsun HaberleriBaşkanı Şahin:'Hemşehrilerimizin mutluluğu benim mutluluğum'

Başkanı Şahin:'Hemşehrilerimizin mutluluğu benim mutluluğum' - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin hizmet sınırları içinde bulunan 139 mahallede başlatılan çalışmaları yerinde inceleyerek muhtarlarla bir araya geldi. 

Başkanı Şahin:'Hemşehrilerimizin mutluluğu benim mutluluğum'

Bafra Belediyesi, 68 kırsal mahalledeki okul, cami ve öğrenci yurdu gibi resmi kurumlara 16 bin 810 ton demir, 5 bin adet tuğla, 4 bin 132 torba çimento, bin 970 metre bordur ve 16 bin 220 metrekare kilitli parke taşı yardımı yaptı. Ayrıca 60 mahallede çocuk oyun grubu kurdu. Çok sayıda ki yeni mahallede ise 500 bin metrekare beton yol yaptı.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin hizmetler hakkında yaptığı açıklamada, “İlçemizdeki 139 mahallemize de ulaşmaya çalıştık. Her mahallemizin istekleri var. Haklı talepleri bulunuyor. Bu konularda muhtarlarımız ile sürekli koordine ve istişare içindeyiz. Beton yol yapımı, çocuk oyun grupları kurulması, cami, okul gibi resmi kurumlarımıza malzeme yardımları ile bahçelerinin düzenlenmesi çalışmalarını gerçekleştirdik. Buralara demir, çimento, tuğla, bordur ve kilitli parke taşı yardımlarında bulunduk. Bize ulaşan talepleri veya bizim gördüklerimizi karşılamaya çalıştık. Ayrıca yapılan çalışmalar sırasında mahallelerimize gittik. Muhtarlarımız ve hemşehrilerimizle birlikte olduk. İstişareler yaptık, sohbet ettik. Sadece seçim zamanlarında değil her zaman değerli halkımızla beraber olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Yaptığımız her hizmet ve çalışmada hemşehrilerimizin mutluluğunu görmek benim en büyük mutluluğum. Bu nedenle ara vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni çalışmalar üretiyoruz. Bir plan ve program dahilinde hareket ediyoruz. Bu arada Cumhuriyet Meydanımızı düzenleme çalışmalarımız tamamlanıyor. Baskı beton çalışmalarımız ise Belediye, Alaçam, Yaşar Doğu ve Tekel Caddemiz istikametinde devam edecek” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}