HaberlerAtakum HaberleriTaşçı'ya proje teşekkürü

Taşçı'ya proje teşekkürü - Atakum Haberleri

Atakum İlçesi Kasnakçımermer Mahallesi Çayır mevkii sakinleri, belediye tarafından mahallede hayata geçirilen projeler ve gerçekleştirilen hizmetler için Başkan Taşçı'ya teşekkür etti.

Taşçı'ya proje teşekkürü

Atakum Belediyesi tarafından mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar için kendisine teşekkür eden mahalle sakinlerine, hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili bilgi veren Başkan Taşçı, “İlçe sınırlarımız içerisinde bulunan 56 mahallemiz için eşit hizmet parolasıyla çalışıyoruz. İlçe merkezindeki mahalleler ile merkeze uzak mahallelerimiz arasında bizim için hiçbir fark yok. Kasnakçımermer Mahallemizdeki çalışmalarımızı da bu düşünce ile gerçekleştiriyoruz. En kısa süre içerisinde de Kasnakçımermer Köy Konağı'nın inşaat çalışmalarını başlatacağız” dedi.

YÜZÜMÜZ GÜLDÜ

Kasnakçımermer Mahallesi'nin yüzünün Atakum Belediye Başkanıİshak Taşçı ile güldüğünü ifade eden mahalle sakini İrfan Ay, “Yıllarca köy olan ve yeni düzenleme ile mahalle statüsüne geçerek 2016 yılının nisan ayında Atakum Belediyesi'ne bağlanan mahallemiz, bugüne kadar görmediği hizmetlerle buluşturuldu. Bugüne kadar verdiği tüm sözleri tutan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etmek için kendisiyle bir araya geldik. Hayata geçirdiği ve hayata geçirmeyi planladığı tüm projelerle ilgili kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}