HaberlerAdana HaberleriKardeşleri bu kış üşümeyecek

Kardeşleri bu kış üşümeyecek - Adana Haberleri

Adana'nın Çukurova ilçesindeki İsmail Kulak Anadolu Lisesi öğrencileri, okul bünyesinde kurulan Güzel Sanatlar Kulübü, 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında Feke'deki Ali Kuşçu İlkokulu anasınıfı öğrencilerinin eldivenden çoraba, atkıdan bereye, monttan bota kışlık ihtiyaçlarını karşıladı.

Kardeşleri bu kış üşümeyecek

İsmail Kulak Anadolu Lisesi Müdürü Eyup Erdoğan, proje kapsamında Feke ilçesindeki Ali Kuşçu İlkokulu'nun iki sınıfı oluşturan 22 anasınıfı öğrencisine ulaştıklarını, 'Bir Renk Tut Gerçek Olsun' logolu özel çantaların içinde bot, mont, atkı, eldiven, bere, çorap, diş macunu, diş fırçası ve suluk olmak üzere kışlık ihtiyaçlarını karşıladıklarını ifade etti. Böyle bir projeyle minik öğrencilerin mutluluklarına ortak olduklarını dile getiren Erdoğan, 'Ayrıca 11'er kişiden oluşan bu iki anasınıfına zihinsel gelişimlerini destekleyici lego benzeri grup oyunları da hediye ettik' dedi. Erdoğan, öğrencilere ve projenin mimarı Görsel Sanatlar Öğretmeni Nazan Armağan ile diğer öğretmen ve idarecilere çabalarından ve böyle güzel bir projeyi hayata geçirdiklerinden dolayı teşekkür etti.
Ali Kuşçu İlkokulu Müdürü İlyas Özdoğan ise kar bölgesi olan Feke'deki öğrencilerine böyle bir proje vesilesiyle ulaşan İsmail Kulak Anadolu Lisesi'ne teşekkürlerini iletti.

Kardeşleri bu kış üşümeyecek

SIRADAKİ HABER
}