Samsunspor | Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Ciddi sıkıntılarımız var'

Samsunspor | Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, 'İç sahada çekmiş olduğumuz sıkıntıyı bir nebze olsun deplasmanda gidermek istiyorduk. Bunu başaramadık. Gol pozisyonlarında ciddi sıkıntılarımız var'' dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Ciddi sıkıntılarımız var'

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan ve üç puana ihtiyaç duyan iki takımın karşılaştığını dile getiren Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, "Her iki takımın da işine yaramayan 1'er puanı oldu. Şampiyonluk hedefi ile yola çıkmış bir Samsunspor olarak, iç sahada çekmiş olduğumuz sıkıntıyı bir nebze olsun deplasmanda gidermek istiyorduk. Bunu başaramadık. Özellikle gol pozisyonlarında ciddi sıkıntılarımız var. Devre arasında gerekli takviyeleri inşallah yaparız diye düşünüyorum." şeklinde görüş belirtti.

OLDUKÇA ÜZGÜNÜZ

Denizlispor Teknik Direktörü Reha Kemal Erginer ise, ligde birbirinden zorlu ve önemli maçlar oynadıklarını belirterek, "Takım olarak oldukça üzgünüz. Oyuncularım ellerinden gelen mücadeleyi yapıyorlar, maçı bırakmıyorlar. Ama çok önemli iki puanı kaybettik." dedi.

Samsunspor karşısında alacakları bir galibiyetin ligdeki konumlarına önemli katkı yapacağına inandıklarını anlatan Erginer, şunları söyledi:

"Bizim için 6 puanlık bir maçtı. Kaybedilen, iki puandan biraz daha fazlası. Bu maçta kazanarak 14 puan yapıp, Samsunspor'u yakalayarak üstteki gruba tutunmak istiyorduk. Bu şansı değerlendiremedik. Oyuna baktığımızda ilk yarı gol bulabilirdik. İkinci yarı biraz daha baskımızı artırdık ama genelde yaşadığımız sıkıntı, bu maçta da yakamızı bırakmadı. Üçüncü bölgede o atakları golle bitiremiyoruz. Ciddi anlamda gol sıkıntımız var."EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da ahır yangını

1 Adana'da ahır yangını

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

2 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

3 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

4 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

5 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

6 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

7 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

8 Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti


SIRADAKİ HABER