HaberlerSiyonizmle mücadele ediyoruz

Siyonizmle mücadele ediyoruz

ÖĞ-DER Samsun Şubesi Başkanı Hasan Keser, 'Salih nesiller, şuurlu öğretmenlerle kazanılır. Hedefimiz siyonizmle mücadele etmek, Erbakan Hoca'nın izinden gidiyoruz' dedi.

Siyonizmle mücadele ediyoruz

Şuurlu Öğretmenler Derneği Samsun Şubesi, İlkadım'da bir otelde düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla buluştu. ÖĞ-DER Yerel Eğitim Şurası'na herkesi davet eden Şube Başkanı Hasan Keser, "17 Aralık'ta herkesi Öğretmen Evi'ne bekliyoruz. Eğitimle ilgili 4 konu başlığımız olacak. Programa genel başkanımız da katılacak" diye konuştu. Keser, "Salih nesiller, şuurlu öğretmenlerle kazanılır. Samsun'da 150'ye yakın üyemizle bu çalışmaları yapıyoruz. Hedefimiz siyonizmle mücadele etmek, Erbakan Hoca'nın izinden gidiyoruz" sözlerini kaydetti.

İNANÇSIZ İNSAN MUTLU OLAMAZ

OMÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ergin Öztürk, "Dünya bugün kan gölüne çevrilmiş durumda, olumlu bir tablo çizmek mümkün değil. Batı dünyası teknolojik ve politik olarak belli bir düzeye gelmiş ama mutsuzlar. Manevi boşlukları var, hiçbir inançsız insan mutlu olamaz" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}