HaberlerSizi Tüm Galaksilerde Sıcak Tutacak: Columbia Star Wars Koleksiyonu

Sizi Tüm Galaksilerde Sıcak Tutacak: Columbia Star Wars Koleksiyonu

Sizi Tüm Galaksilerde Sıcak Tutacak: Columbia Star Wars Koleksiyonu görücüye çıktı.

Sizi Tüm Galaksilerde Sıcak Tutacak: Columbia Star Wars Koleksiyonu

Soğuk hava şartlarında sizi soğuktan korumak için tasarlanan ünlü spor markası Columbia “uzun zaman önce çok çok uzak bir galakside” test edilen Star Wars temalı kışlık giyim koleksiyonunu görücüye çıkardı.

“Echo Base” serisi adını alan koleksiyonda yer alan her bir parça hem çok tanıdık hem de ikonik. Star Wars serisinin unutulmaz karakterleri “ Luke Skywalker” ‘Leia Organa’ ve tabii ki “Han Solo” un filme kullandıkları ceketlerden ilham alınarak üretilen bu kışlık ceketler sahibi olacak şanslı kişilere stil sahibi bir sıcaklık hissi vadediyor.

   

 

Hem bilinen Columbia fonksiyonelliği hem de estetik açıdan karakterlerin giydikleri ceketlere oldukça benzer olması bakımından Star Wars hayranlarını sevindirmeyi amaçlayan Echo Base koleksiyonunda yer alan 3 parça su geçirmez ve sizi 37 derecede tutacak bileşenlere sahip. Bir tanesine sahip olarak (tabii yanında ışın kılıcınız ile) buz gezegeninde yolculuğa ve gezegeni karanlığa sürükleyen Darth Wader ile savaşa bile hazır olabilirsiniz.

 

Serinin 1980 yılında vizyona giren “Empire Strikes Back” filminden ilham alan koleksiyondaki her ceketten 1980 adet üretilmiş durumda. 400$ ‘lık fiyat etiketlerine sahip bu 3 ceketin Internet satışındaki ürünler hali hazırda tükendi bile.

 

 

 

 

 

KAYNAK:PAZARLAMASYON

 

SIRADAKİ HABER
}