HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, genel kurul sürecinde olan kulüpte saha dışında bir şey düşünmediğini belirterek, 'Bizim derdimiz Denizli maçıydı bir puan çıkarttık, şimdiki derdimiz ise Giresun maçı' dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'

ADAYLARA SESLENDİ

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, genel kurul tarihinin yaklaşmasına rağmen halen bir aday çıkmamasıyla önlerini göremediklerini söyledi. Zeren, "Devre arası kamp dönemi, transfer listesi, mevcut takıma ödemeler konusunda bir çok şeyi hazırladık. Artık bir an önce genel kurulda aday olacakların çıkması ve işlerin hızlanması lazım. Yoksa bazı şeyler için çok geç kalabiliriz" diye konuştu.

KAZANABİLİRDİK

Zeren, "Biz futbol takımını bu süreçten uzak tutmaya çalışıyoruz. Bizim derdimiz Denizlispor maçıydı, bir puan çıkarttık. Net pozisyonlarımız var atsak kazanabilirdik de, şimdiki derdimiz ise Giresunspor maçı. Bu maçtan maksimum puanları almak için hazırlanacağız. Kolay bir dönemden geçmiyoruz. Ancak geçen yılı göz önünde bulundurursak, çok iyi durumdayız. Henüz bir şey kaybetmedik" dedi.

SIRADAKİ HABER
}