HaberlerSamsunspor HaberleriErkurt Tutu aday değil

Erkurt Tutu aday değil - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'nun kurmaylarıyla yaptığı toplantıların ardından kongrede aday olmayacağı öğrenildi. Tutu'nun bir basın toplantısı düzenleyerek kararını açıklayacağı belirtildi.

Erkurt Tutu aday değil

TOPLANTILAR YAPTI

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ile yönetimi, üst üste gelen başarısız sonuçlar ve artan taraftar tepkisinin ardından ilki 20 Aralık'ta, ikincisi ise 28 Aralık'ta yapılmak üzere Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu kararı almıştı. Başkan Tutu'nun kongre kararı alınmasından sonra yönetimiyle toplantılar gerçekleştirdiği ifade edildi. Bu toplantılarda yönetimin üst düzey isimlerinin devam etmeme konusundaki ısrarı üzerine Tutu da aday olmama kararı aldı.

KARARINI AÇIKLAYACAK

Birlikte görev yaptığı yönetimi olmazsa, başka bir yönetimle seçime gireceği konuşulan Başkan Tutu'nun bu duruma en baştan sıcak bakmadığı biliniyordu. Tutu'nun bu kararını şehrin ileri gelenleri ve destekçileriyle de paylaştığı ifade edildi. Bu hafta bir basın toplantısı düzenleyeceği belirtilen Başkan Erkurt Tutu, görev süresinde yaptıkları çalışmaları ve aldığı aday olmama kararını kamuoyuyla paylaşacak.

SIRADAKİ HABER
}