HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunsporlu o taraftar özür diledi

Samsunsporlu o taraftar özür diledi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu hakkında bazı iddialar ortaya atan Samsunspor taraftarı Rıza Akel, söylediklerinden pişman olduğunu ifade ederek, 'Başkanın şirketinde hiç çalışmadım. Çok pişmanım, özür diliyorum' dedi

Samsunsporlu o taraftar özür diledi

GÜNDEME OTURDU

Samsunspor'un 2-1 kazandığı Akın Çorap Giresunspor maçının ardından bir taraftar, sosyal medya üzerinden yayın yapan programdaSamsunspor BaşkanıErkurt Tutu'nun ayakkabı fabrikasında çalıştığını iddia ederek, "Ben Erkurt Tutu'nun yanında çalışıyorum. 3 aydır maaşımı alamıyorum. Bana maaş veremeyen kulübü nasıl yönetecek" demişti. Bir anda gündem olan bu şahsın, 38 yaşındaki Rıza Akel olduğu ortaya çıktı.

O ŞAHIS ÖZÜR DİLEDİ

Ardından gazetemize gelen Rıza Akel, söylediklerinden dolayı pişman olduğunu ifade etti. Akel, "Ben 38 yaşındayım. 25 yıldır Samsunspor'u takip ediyorum. Maçın ardından o heyecanla başkan Erkurt Tutu'nun yanında çalıştığımı ve 3 aydır maaş alamadığımı söyledim. Ben başkanın şirketinde hiç çalışmadım. Söylediklerimden dolayı pişmanım. Başkanımızdan, yönetimden ve camiadan özür diliyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}