HaberlerSamsun HaberleriMHP Samsun İl Başkanı Tekin: 'Sanayiciye destek verilmeli'

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: 'Sanayiciye destek verilmeli' - Samsun Haberleri

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ı ziyaret eden MHP heyeti adına konuşan İl Başkanı Taner Tekin, 'Yöneticilerimiz,sanayicilerimizi teşvik etmeli' dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: 'Sanayiciye destek verilmeli'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Samsun İl BaşkanıTaner Tekin, Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’ı ziyaret etti. Ziyarete, ll başkan yardımcıları ve Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile ilçe yöneticileri de katıldı. Dernek yöneticilerinin de hazır olduğu programda, iş dünyasının sorunlarına değinildi.

KOLAYLIK SAĞLANMALI

Samsun’un sanayileşme noktasında çok zengin bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Taner Tekin, "Bu değer, Samsunumuzun katma değerini artırıyor. Samsun’da üretime dayalı sanayinin şehrimize ve ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını biliyoruz. Ülkeyi yöneten idareciler, sanayicilerimizi ve işadamlarımızı teşvik etmeli, ve her türlü kolaylığı sağlamalı" dedi.

SORUNLAR VAR

Samsun'daki sanayi sitelerinde sorunlar yaşandığını ifade eden Tekin, "Özellikle Merkez OSB'deki çevre düzenleme ve yol sorunu, bizlere defalarca dile getirildi. Bu sorunları eleştirmek ya da karalamak için söylemiyoruz. Bu sorunların çözülmesini talep ediyoruz" dedi.
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ise MHP heyetine teşekkür ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

SIRADAKİ HABER
}