HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da yabancılardan bir tek 'O' kalıyor

Samsunspor'da yabancılardan bir tek 'O' kalıyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu'nun sunduğu rapora göre yabancı oyunculardan bir tek John Chibuike'nin kalacağı öğrenildi. Eğer transfer yapılacak şartlar oluşursa, Samaras, Sifakis, Angan ve Ayite yolcu.

Samsunspor'da yabancılardan bir tek 'O' kalıyor

HEPSİ YOLCU

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, devre arasında istediği transferleri, takımdan gidecek ve kalacak oyuncuları bir rapor halinde yönetime sunmuştu. İpekoğlu'nu verdiği rapora göre devre arasında transfer yapılacak şartlar oluşursa yabancı oyunculardan bir tek John Chibuike takımdan kalacak. İpekoğlu, sadece birer gol atabilen Georgios Samaras ve Jonathan Ayite ile skora hiç katkı yapamayan Davy Angan'ı gözden çıkarttı.

KALE VE STOPER

Bu isimlerle birlikte Yunan kaleci Michalis Sifakis de gidecekler listesinde yer alıyor. Önceki gün 'Avrupa'ya gitmek istiyorum' diyen gurbetçi futbolcu Samed Hakan Kılıç'ın da takım bulması istenecek. İpekoğlu'nun hücum hattına takviye istediği bilinse de, deneyimli çalıştırıcı kale ve stopere de alternatif arıyor. Özellikle Sifakis'in gitmesiyle ikinci kalecinin kesinlikle alınması gündeme gelecek. Üç stoperi bulunan Samsunspor'da teknik ekip sayının 4'e çıkması taraftarı.

SIRADAKİ HABER
}