Samsunspor Başkanı Tutu: 'Devam edip etmemek benim kararım değil'

Samsunspor Başkanı Tutu: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 'Ben aday değilim, bugüne kadar yönetime aday olarak kulübe gelen de olmadı. İnşallah güçlü bir yönetim oluşur. Yönetime aday çıkmazsa Divan Kurulu'nun vereceği karar önemli. Devam edip etmemek benim elimde değil' dedi.

'Devam edip etmemek benim kararım değil'

KARAR DİVAN'DA

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başkan Tutu, "Bilindiği gibi kongre kararı aldık. Yarın ikincisi gerçekleştirilecek. Ben aday olmayacağımı açıkladım. Bugüne kadar herhangi birinin yönetime aday olacağıyla ilgili bana gelen bir bilgi yok. İnşallah çıkar. Yönetime aday çıkmaması durumunda Kongre Divan Kurulu'nun ne karar vereceği önemli. Hepimiz göreceğiz. Görevime devam edip etmemek, benim kararım değil" diye konuştu.

ORGANİZE EDİLİYOR

Başkan Tutu, "Bir kısım taraftar İstanbulspor maçının ardından üzerimize hakaretlerle gelmeye başladı. Tribünden bana 'hırsız' diye bağırıyorlar. Bu tüm yönetimi ve destekçilerimizi bağlıyor. Bazılarının ismi de var ama vermeyeceğim. Hepsiyle alakalı hakaret davası açtım. Kimsenin bizim işimize, ailemize laf söylemeye hakkı yok. Pazar günkü maçtan sonra da hukuki yollara yine başvurdum. Tabiki bunu tüm taraftara yükleyemem, belirli kişiler organize ediyor" dedi.

SAMSUNSPOR İYİ OLSUN

Samsunspor'un her zaman iyi olmasını istediğini söyleyen Tutu, şöyle bitirdi: "Benli veya bensiz önemli olan Samsunspor'un iyi olmasıdır. 3 yıldan bu yana emek harcıyoruz. Kulübü bir noktaya getirdik. Tabiki bazı şeyler sportif başarının gelmesiyle daha kolay anlatılabiliyor. Sportif anlamda sıkıntılar yaşadığımız için her şey gündeme geldi. Sportif sorunlar da çözülecek. Bu kadro ile play-off oynanabileceğine inanıyorum. Yabancılarımız istediğimiz katkıyı verse, bugün başka şeyler konuşurduk."EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

3 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

4 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Yaşam savaşını kaybetti

5 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

6 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

7 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Cemal Safi'ye son görev

8 Cemal Safi'ye son görev

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

9 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

10 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek


SIRADAKİ HABER