Zonguldak haber: Başkan Tekin, pazarcı esnafının dertlerini dinledi

Zonguldak haber: Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, belediye personelleri ile pazar esnafını gezerek dertlerini dinledi.

Başkan Tekin, pazarcı esnafının dertlerini dinledi

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Daire Amirleri ve Belediye Personeli arkadaşları ile pazar yerini ziyaret edip, pazaryerindeki çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini ifade etti. Tekin, dış cephedeki kapatma ve kaplama çalışmalarının tamamlandığını, ana kapılar dışındaki giriş-çıkış kapılarının takıldığını, tesisin eksiklerini kapsayan bakım ve onarım çalışmalarının tamamlandığını söyledi, Tekin 'Şu anda boya ve dış alanda ilave edilecek yeni tesislerin yapımı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı, zamanda yeni otopark alanları, çevre düzenleme ve yol bakım ve onarım çalışmalarımız da devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında, kapalı pazaryerimiz modern bir tesis olacak .Belediye olarak halkımız ve esnafımızın her türlü sorununa anında çözüm bulmak için çalışıyoruz. Bu kez pazarcı esnafımız yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını sıkıntılarını dinledik. Belediye olarak bize söylenilenleri arkadaşlarımız not aldı . Belediye olarak sorunların çözümü için elimizden gelen kolaylığı sağlayacağız' dedi.
Belediye olarak sorun çıkarma yerine sorunları çözme mantığı ile hareket ettiklerini ifade eden Tekin , 'Belediye yönetimi olarak ' Kolaylaştırın, güçleştirmeyin, müjdeleyin, sevdirin, nefret ettirmeyin' hadisi ne uygun olarak halkımızın her türlü zorunun çözmeye talip olarak göreve geldik. bunun için daha modern ve refah içinde gece gündür çalışmaya devam ediyoruz' diyerek çalışmalarına araklıksız devam ettiklerini söyledi.

Başkan Tekin, pazarcı esnafının dertlerini dinlediEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kar yolları kapadı!

1 Samsun'da kar yolları kapadı!

Samsun'da beklenen kar geliyor

2 Samsun'da beklenen kar geliyor

Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

3 Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

Samsunspor'da stoper kalmadı

4 Samsunspor'da stoper kalmadı

Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

5 Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

Samsun'da dava yılan hikayesine döndü! 57 yıldır devam ediyor...

6 Samsun'da dava yılan hikayesine döndü! 57 yıldır devam ediyor...

AK Parti Samsun'da yenilik

7 AK Parti Samsun'da yenilik

Samsunspor rakipleriyle sevindi

8 Samsunspor rakipleriyle sevindi

Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

9 Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

Samsun'da torbacılar adliyede

10 Samsun'da torbacılar adliyede


SIRADAKİ HABER