HaberlerSamsun HaberleriKadınlardan Tok'a teşekkür

Kadınlardan Tok'a teşekkür - Samsun Haberleri

Bahçelievler Mahallesi 56'lar Caddesi'ndeki esnafı gezen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kadınların toplumsal yaşamın içerisinde bulunan tüm sosyal faaliyetlerde aktif yer almasını desteklediklerini söyledi.

Kadınlardan Tok'a teşekkür

56'lar Caddesi üzerindeki tüm işyeri ve dükkanları gezen Başkan Tok, kafe ve restoranlardaki müşterilerle bir süre sohbet etti. Erdoğan Tok, belediye olarak bayanlara yönelik yaptıkları hizmetlerden bahsetti. Yapılan hizmetlerden haberdar olduklarını söyleyen bayanlar, kentin en çok beğenilen tesislerinden olan Derebahçe Sosyal Tesislerinin varlığından memnun olduklarını söyledi. Derebahçe Sosyal Tesisleri içerisinde bulunan fitnes-kondisyon aletlerinin bulunduğu spor salonunu çok beğendiklerini söyleyen bayanlar, Başkan Tok'a yapılan hizmetten dolayı teşekkür etti.

'Her projede bayanlar ayrıcalıklı'
Bayanların toplumsal yaşamın içerisinde bulunan tüm sosyal faaliyetlerde aktif yer almasını desteklediklerini belirten Başkan Tok, 'Göreve geldiğimiz günden bu yana bayanlarla ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hanımlar Lokalimizde yüzlerce kadınımız tesisimizin tüm imkanlarından faydalanarak sosyal yaşamın içerisinde aktif bir şekilde yer alıyor. Kültür merkezlerimizde bayanlar, çeşitli branşlarda kurs görmekte ve el becerileri kazanmaktadır. Derebahçe Sosyal Tesislerimiz ve mahallerde parklarda oluşturduğumuz alanlarda kadınlar fitness kondisyon aletleri ile sağlıklı yaşam için spor yapabilmektedir. Unkapanı'nda özellikle siz bayanları ilgilendiren birçok olanağa sahip çok amaçlı kültür ve yaşam merkezi inşa ediyoruz. Mecidiye'de bulunan Hanımlar Lokali'ni yeni yapılacak olan merkeze taşıyacağız. Unkapanı'nda yapılacak yeni binamız sosyal, kültürel, sportif ve ticari yaşam alanlarına dönüşecek dev bir kültür ve yaşam merkezi olacak' dedi.

Kadınlardan Tok’a teşekkür

SIRADAKİ HABER
}