HaberlerManisa HaberleriManisa İl Sağlık Müdürü ziyaret etti eksikler 10 günde tamamlandı

Manisa İl Sağlık Müdürü ziyaret etti eksikler 10 günde tamamlandı - Manisa Haberleri

Manisa İl Sağlık müdürlüğü görevine atandıktan sonra il genelindeki bütün hastaneleri yerinde inceleyen ve eksiklikleri not alan Dr. Necip Yemenici, Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaretinde not aldığı eksikliklerin 10 gün içinde tamamlanmasını sağladı. Hastanedeki eksikliklerin tamamlanması hem hastane yönetimini hem de vatandaşları sevindirdi.

Manisa İl Sağlık Müdürü ziyaret etti eksikler 10 günde tamamlandı

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici Sarıgöl Devlet Hastanesine 10 gün önce yaptığı ziyarette çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hastanenin eksikleri hakkında idarecilerden bilgi alarak eksikliklerin en kısa sürede tamamlanacağının sözünü vermesinin ardından 10 gün sonra hastanedeki eksiklikler tamamlandı.
Sarıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Karaduman yaptığı açıklamada, 'Sarıgöl Devlet Hastanesi iç kısımlarında yapılan 8 aylık fiziki değişikleri yerinde görmek isteyen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Necip Yemenici çalışmalardan memnun kaldığını belirterek, ihtiyaçlarımızı da not aldı ve hastanemize 50 televizyon, 50 adet buzdolabı ve 15 adet otomatik motorlu yatak ihtiyacımızı 10 günde gönderdi. Buzdolapları, televizyonlar ve otomatik motorlu yataklar odalara yerleştirildi. Manisa İl Sağlık Müdürümüze hasta ve yakınlarının hastanemizde rahat bir ortamda şifa bulmalarını sağladığı için teşekkür ederim' dedi.
Sarıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Karaduman, hastaneye dahiliye doktorunun da gönderildiğini ve göreve başladığını belirterek, '2 Ocak günü de hastanemizde uzman çocuk doktoru göreve başlayacak. Yeni doktorlarımızla birlikte ilçe halkımıza çok daha kaliteli hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz' diye konuştu.

Manisa İl Sağlık Müdürü ziyaret etti eksikler 10 günde tamamlandı

SIRADAKİ HABER
}