Bafra Haber | Bafra'ya Bilgi ve Teknoloji Evi

Bafra Haber | Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Çocuklarımızın daha iyi hazırlanması için Bafra Belediyesi olarak Bilgi ve Teknoloji Evi kuruyoruz' dedi.

Bafra'ya Bilgi ve Teknoloji Evi

Başkan Şahin, son olarak Bafra İmam Hatip Ortaokulu ve Fatma Aliye Anaokulu'nu ziyaret etti. Başkan Şahin'i İmam Hatip Ortaokulu ziyaretinde müdür Şerafettin Çakır karşıladı. Başkan Şahin Güzel Kur'an-ı Kerim yarışmasında 1. olan okul öğrencisi Ümmü Gülsüm Teksak'a hediye verdi ve öğretmenler odasında öğretmenler ile sohbet etti.

Başkan Şahin daha sonra Fatma Aliye Anaokulunun düzenlediği hikaye okuma etkinliğine katıldı. Başkan Şahin'i okul müdürü Beyazıt Yıldırım karşıladı. Başkan öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilerle etkinlikte buluştu.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaretler ile ilgili olarak şunları söyledi: 'Çocuklarımız yarınlarımız ve geleceğimiz, öğretmenlerimiz ise onları yarınlara hazırlayan ve nesillerimizi yetiştiren eğitim emekçilerimizdir. Her fırsatta okullarımızı ziyaret ediyor, bu değerlerimizle bir ve beraber oluyorum. Yaptıkları tüm etkinliklere destek oluyor ve taleplerini karşılıyoruz. Bu anlayışımızı devam ettireceğiz. Hep birlikte Bafra'mızı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef gösterdiği Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılı olan 2023 yılına hazırlayacağız. Çocuklarımızın daha iyi hazırlanması için Bafra Belediyesi olarak Bilgi ve Teknoloji Evi kuruyoruz. Çalışmalarına başlandı. İnşallah en kısa zamanda hayata geçireceğiz.'EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı


SIRADAKİ HABER