HaberlerToktaş güven tazeledi

Toktaş güven tazeledi

Karadeniz Bölgesi'nde faaliyet gösteren KATİD 2. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Yapılan seçimlerde mevcut başkan Murat Toktaş güven tazelerken, ikinci dönemde sektörel eğitimlere ağırlık vereceklerini söyledi

Toktaş güven tazeledi

Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği (KATİD) 2. Olağan Genel Kurul seçimlerini gerçekleştirdi. Çevre illerden gelen otelcilerle yoğun katılımla gerçekleştirilen seçimlerde mevcut Başkan Murat Toktaş güven tazeleyerek yeniden KATİD başkanlığına getirildi.

HEDEF EĞİTİM

Yeni dönemde de görev almaktan onur duyduğunu belirten Toktaş, "İlk dönem KATİD'in altyapısını ve ülkede bilinirliğini artırarak geçirdik. Ayrıca bölgenin sorun ve taleplerini ilk ağızdan yetkililere bildirerek çözüm aradık. Şimdiyse eğitim başta olmak üzere hem sektör çalışanlarına hem de yatırımcılarımıza daha fazla destek olabilmek için eğitimlere başlayacağız. Yerel yönetimlerle sektörün daha yakın ve en önemlisi koordineli çalışmasını sağlayacağız" dedi.

BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ

KATİD Başkan yardımcısı Ali Şahin ise “Bölgemiz il il değil destinasyonlar şeklinde pazarlanmalı. Bunu yerel yönetimlerle de paylaşıyoruz. Tek tek yapılan pazarlama çalışmaları ne yazık ki bir fayda sağlamıyor. Birlikte hareket etmek bizi daha hızlı büyütecek. Her konuda farkındalık yaratmalıyız yatırımcının ve çalışanların bilinçlendirilmesi gerekiyor. Bu dönemde de bütün paydaşlarımızla ortak hareket edip değer yaratmaya devam edeceğiz" diye konuştu. KATİD'in yeni dönemindeyse yönetim kurulu Karadeniz Bölgesi'nin çeşitli illerinden şu isimlerden oluştu; Murat Toktaş, Ali Şahin, Ramazan Aydoğan, Mustafa Yılmaz, Aslı Poyraz, Erdinç Sezer, Savaş Türkay, Kadriye Kara, Özcan İlarslan, Onur Bıyıklı.

  katid  


SIRADAKİ HABER
}