HaberlerSamsun HaberleriÇocuklarımız yarınlarımız

Çocuklarımız yarınlarımız - Samsun Haberleri

Okul ziyaretlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Çocuklarımız yarınlarımız ve geleceğimiz' dedi

Çocuklarımız yarınlarımız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in okullara ziyaretleri devam ediyor. Başkan Şahin, son olarak Bafra İmam Hatip Ortaokulu ve Fatma Aliye Anaokulu’nu ziyaret etti. Başkan Şahin’i İmam Hatip Ortaokulu ziyaretinde Müdür Şerafettin Çakır karşıladı. Başkan Şahin, Güzel Kuran-ı Kerim yarışmasında birinci olan okul öğrencisi Ümmü Gülsüm Teksak’a hediye verdi ve öğretmenler odasında öğretmenler ile sohbet etti. Başkan Şahin, daha sonra Fatma Aliye Anaokulu’nun düzenlediği hikaye okuma etkinliğine katıldı. Başkan Şahin’i Okul Müdürü Beyazıt Yıldırım karşıladı.

BU ANLAYIŞIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİZ

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Başkan Şahin, “Çocuklarımız yarınlarımız ve geleceğimiz, öğretmenlerimiz ise onları yarınlara hazırlayan ve nesillerimizi yetiştiren eğitim emekçilerimizdir. Her fırsatta okullarımızı ziyaret ediyorum, bu değerlerimizle bir ve beraber oluyorum. Yaptıkları tüm etkinliklere destek oluyor ve taleplerini karşılıyoruz. Bu anlayışımızı devam ettireceğiz. Hep birlikte Bafra’mızı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef gösterdiği cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılı olan 2023 yılına hazırlayacağız. Çocuklarımızın daha iyi hazırlanması için Bafra Belediyesi olarak Bilgi ve Teknoloji Evi kuruyoruz. Çalışmalarına başlandı, inşallah en kısa zamanda hayata geçireceğiz” diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}