HaberlerRize HaberleriGençlik ve Spor Bakanı Bak Rize'de Rize için 2017 yılını değerlendiriyor

Gençlik ve Spor Bakanı Bak Rize'de Rize için 2017 yılını değerlendiriyor - Rize Haberleri

Sabah saatlerinde Rize'ye gelerek valilik toplantı salonunda il, ilçe ve yatırımcı daire müdürleri ile bir araya gelen Bakan Osman Aşkın Bak, Rize için 2017 yılının bir değerlendirmesini yapacaklarını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Bak Rize'de Rize için 2017 yılını değerlendiriyor

Sabah saatlerinde valiliğe gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ayağının tozu ile toplantı salonuna geçti. Toplantıya Bakan Bak'ın yanı sıra toplantıya Rze Valisi Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanı Reşat Kasap, İl Başkanı Muhammet Avcı, RTEÜ Rektörü Hüseyin Karaman, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Yatırımcı Daire Bölge Müdürleri ve il müdürleri katıldı.
Bakan Osman Aşkın Bak, yaptığı kısa konuşmada '2017 yılı değerlendirmesi için buradayız, projelerin neresindeyiz, eksik ve sorunları konuşacağız. Cumhurbaşkanımızın desteği ile çalışmaları başlayan veya başlayacak olan Havaalanı, Lojistik üst, Ovit Tüneli, Sahil Külliyesi, yol çalışmalarımız ve diğer yatırımları görüşeceğiz. Cumartesi günü Bayburt ve Gümüşhane'ye gidip Pazar günü yeniden burada olacağım. 3-4 gün Rize'deyim' ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Bak Rize’de Rize için 2017 yılını değerlendiriyor

SIRADAKİ HABER
}