HaberlerBilecik HaberleriVoleybol takımı Eskişehir'den eli boş döndü

Voleybol takımı Eskişehir'den eli boş döndü - Bilecik Haberleri

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Erkek Voleybol takımı katıldığı turnuvada oynadığı 3 maçı da kaybederek, turnuvada sıfır çekti.

Voleybol takımı Eskişehir'den eli boş döndü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Üniversiteler Arası Erkek Voleybol 2. Lig müsabakalarına katılan Şeyh Edebali Üniversitesi Erkek Voleybol takımı katıldığı turnuvada oynadığı 3 maçı da kaybederek, turnuvada sıfır çekti. Çekilen kura neticesinde A Gurubu'nda yer alan Bilecik temsilcisi Denizli Pamukkale Üniversitesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ile eşleşti. İlk maçını İzmir Katip Çelebi Üniversitesi oynayan - Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Erkek Voleybol bu müsabakayı 3-1 kaybetti. İkinci maçında Denizli Pamukkale Üniversitesi ile karşı karşıya gelen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Erkek Voleybol bu maçı da 3-0 kaybetti. Son maçında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ile karşılaşan Bilecik temsilcisi bu müsabakayı da 3-1 kaybederek turnuvaya veda etti.
Üniversiteden turnuva hakkında yapılan açıklamada, 'Takımımız, son derece çekişmeli maçlara sahne olan turnuvada oynadığı 3 maçı son dakikalarda verdiği sayılarla kaybetti. Ortaya koyduğu mücadeleyle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan takımımız, oynadığı müsabakalarla tecrübesini arttırarak önümüzdeki yıllar için ümit verdi' ifadelerine yer verildi.

Voleybol takımı Eskişehir’den eli boş döndü

SIRADAKİ HABER
}