HaberlerAnkara HaberleriAK Parti Kâğıthane Teşkilatı Taceddin Dergâhı'nda

AK Parti Kâğıthane Teşkilatı Taceddin Dergâhı'nda - Ankara Haberleri

Mehmet Akif Ersoy, vefatının 81. yıl dönümünde AK Parti Kâğıthane İlçe Teşkilatı yönteminin de katıldığı etkinlikle Hamamönü'ndeki evinde anıldı.

AK Parti Kâğıthane Teşkilatı Taceddin Dergâhı'nda

Hamamönü, sadece Ankara'dan değil şehir dışından gelen Akif sevdalılarına da kapılarını açtı. AK Parti Kâğıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş ve Kadın Kolları Yönetimi, Mehmet Akif Ersoy'un ölüm yıl dönümünde Hamamönü'ndeki Taceddin Dergâhı'nı ziyaret etti. AK Parti Kâğıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş ve beraberindeki heyete AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli ile AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca da eşlik etti. Anma programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Protokol konuşmalarının ardından yaklaşık 40 kişilik heyet, ellerinde Mehmet Akif Ersoy'un unutulmaz sözlerinin yazdığı pankartlarla Taceddin Dergâhı'na doğru yola çıktı.
İstanbul'dan gelen misafirlerine Taceddin Dergâhı'nı gezdiren Ak Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, tarihi mekân hakkında heyete bilgi verdi. Ardından Kabakçı Konağı'na geçildi. Burada Mehmet Akif Ersoy'u dualarla anan heyete Şair Yazar Mehmet Atilla Maraş da katıldı. Hamamönü'nün buram buram tarih kokan dokusundan etkilenen heyet üyeleri, bölgedeki restorasyon çalışmalarını çok beğendiklerini ifade ederek, Veysel Tiryaki'ye teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Kâğıthane Teşkilatı Taceddin Dergâhı’nda

SIRADAKİ HABER
}